Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Kodra
Emri
Fjalėkalimi

Conversation Between Kodra and lovely
Showing Visitor Messages 1 to 1 of 1
  1. lovely
    22-10-11 16:38
    lovely
    Kjo ngjyra jote e kuqe, syte po mi merr, po nuk me nali me ta lan ni shnetje qitu, t thjeshte, t sincerte, dhe plot respekt :))

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 00:05.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.