Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Jana
Emri
Fjalėkalimi

Conversation Between Jana and gjini
Showing Visitor Messages 1 to 1 of 1
  1. gjini
    25-10-14 19:24
    gjini
    Jana te pershendes dhe uroj qe te jesh mire

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 17:24.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.