Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Kultura
Emri
Fjalėkalimi
Kinematografia dhe Televizioni Pėrshtypje mbi filmat e fundit vendor apo tė huaj. Dokumentarėt, komeditė, tragjeditė, festivalet e filmit. VIP-at, artistėt, yjet e filmave.


Posto njė Temė tė Re
Temat nė Forumin : Kinematografia dhe Televizioni Funksionet e Forumit
  Vlerėsimi Tema Rendit Nė Radhė Mbrapsht / Nismėtari i Temės Postimi i Fundit Pėrgjigje Lexime
Kryetemė Kryetemė: Filma-shkarkim (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e Fundit)
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. pokeri
07-03-09 14:30
Nga nexhadi Shko tek postimi i fundit
240 27,219
Lightbulb
Kryetemė Kryetemė: Lajme nga bota e artit (Temė me shumė faqe 1 2)
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. Zero Cool
30-12-13 16:38
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
16 10,144
plakiiri
29-08-07 22:23
Nga Arb Shko tek postimi i fundit
4 4,918
Arrow
Preshevar
02-05-08 11:34
Nga Preshevar Shko tek postimi i fundit
0 1,454
Jana
23-02-09 12:12
Nga Jana Shko tek postimi i fundit
1 1,070
Bajlozi i Zi
18-03-12 21:39
Nga tipi engjellor Shko tek postimi i fundit
1 2,144
rilinda
06-04-08 17:32
Nga LABI Shko tek postimi i fundit
20 6,452
Arrow
Jana
20-12-11 01:15
Nga Jana Shko tek postimi i fundit
0 3,263
Bad-Boy
01-11-08 09:18
Nga Bad-Boy Shko tek postimi i fundit
0 1,226
ARVANITI
16-05-11 20:48
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
5 5,949
Kaltrushi
08-12-04 13:13
Nga Kaltrushi Shko tek postimi i fundit
5 1,371
Post
Janna
11-01-11 22:59
Nga Janna Shko tek postimi i fundit
0 1,650
Dilaver
02-12-06 20:51
Nga Sy_kaltra Shko tek postimi i fundit
4 1,710
Dilaver
13-12-04 14:41
Nga DEA Shko tek postimi i fundit
10 1,956
albogenius
12-07-09 16:14
Nga albogenius Shko tek postimi i fundit
0 936
hana
09-08-08 21:24
Nga egi Shko tek postimi i fundit
48 8,153
Cool
gjurma
22-11-07 16:02
Nga gjurma Shko tek postimi i fundit
2 1,020
Besi:)
21-01-11 00:03
Nga Makresh Shko tek postimi i fundit
2 1,883
Suzina
09-05-05 12:15
Nga Giovanni Shko tek postimi i fundit
9 1,262
Jana
21-10-08 09:27
Nga shfletuesi_ Shko tek postimi i fundit
2 1,609
Jana
30-05-08 12:08
Nga Jana Shko tek postimi i fundit
0 1,210
Linka_pz
04-09-08 18:57
Nga Linka_pz Shko tek postimi i fundit
32 5,940
Kalt
04-01-07 19:36
Nga Kalt Shko tek postimi i fundit
3 2,629
murrizi
13-01-11 17:25
Nga Gentiani Shko tek postimi i fundit
37 7,307
bbalbania.net
25-01-10 20:16
Nga bbalbania.net Shko tek postimi i fundit
3 1,367
Ma-Origano
06-12-07 14:43
Nga Ma-Origano Shko tek postimi i fundit
0 3,997
rilinda
31-08-07 13:44
Nga driGRAF Shko tek postimi i fundit
15 18,211
Posto njė Temė tė Re

Opsionet e Renditjes Moderatorėt
Duke renditur temat 1 deri 25 prej 155 Moderatorėt : 6
 
Funksionet e Forumit Kėrko kėtė forum
Kėrko kėtė forum :

Kėrkim i Avancuar

Postimet e reja Postimet e reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Nuk ka postime tė reja Nuk ka postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Tema eshte e mbyllur  
 
Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFF


Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 15:07.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.