Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria
Emri
Fjalėkalimi
Gruaja dhe Familja Inkuadrimi i gruas nė jeten shoqerore, jeta bashkeshortore, femijet


Posto njė Temė tė Re
Temat nė Forumin : Gruaja dhe Familja Funksionet e Forumit
  Vlerėsimi Tema / Nismėtari i Temės Rendit Nė Radhė Mbrapsht Postimi i Fundit Pėrgjigje Lexime
emine
20-04-19 18:13
Nga Agolli Shko tek postimi i fundit
495 66,853
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. legenda
08-01-14 08:15
Nga Makresh Shko tek postimi i fundit
64 36,448
Cool
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. legenda
14-02-14 22:08
Nga vjeshta Shko tek postimi i fundit
385 47,078
Kryetemė Kryetemė: Thėnie pėr burrat (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e Fundit)
lovely
04-02-19 11:47
Nga Adrenalina Shko tek postimi i fundit
174 31,849
aferdita
18-09-07 14:30
Nga gjini Shko tek postimi i fundit
50 12,711
Afrimi_17
03-07-09 23:32
Nga Prishtinasja_ Shko tek postimi i fundit
161 8,745
Afrimi_17
05-02-10 17:39
Nga Qika^Me^Kule Shko tek postimi i fundit
28 3,498
Afrimi_17
24-05-10 22:54
Nga Izraeliti Shko tek postimi i fundit
11 3,211
Afrimi_17
23-08-10 16:57
Nga emine Shko tek postimi i fundit
3 2,380
Albanian eX|PerT
14-01-12 14:44
Nga emine Shko tek postimi i fundit
12 3,999
Albanian eX|PerT
14-11-06 16:02
Nga legenda Shko tek postimi i fundit
1 1,655
Thumbs up
Albanian eX|PerT
13-01-12 21:07
Nga achiles Shko tek postimi i fundit
30 3,264
Albanian eX|PerT
16-11-09 19:53
Nga Bujari# Shko tek postimi i fundit
73 13,471
ALENA
04-06-08 07:10
Nga emine Shko tek postimi i fundit
21 3,616
andaluzi91
10-02-07 17:57
Nga Albanian eX|PerT Shko tek postimi i fundit
10 1,652
Antika
14-12-12 15:16
Nga AmonRa Shko tek postimi i fundit
76 15,764
Arkza
04-07-09 16:22
Nga Peja-Boy Shko tek postimi i fundit
16 2,198
Artisti
09-11-12 23:15
Nga Oqeani Shko tek postimi i fundit
53 8,792
Barbaroza
08-03-09 01:05
Nga LABI Shko tek postimi i fundit
60 6,351
Barbaroza
04-06-08 06:51
Nga emine Shko tek postimi i fundit
39 4,493
Barbaroza
20-01-06 22:16
Nga Drita_Love Shko tek postimi i fundit
44 4,549
bmw-djali
16-01-13 23:59
Nga Sulltan-Alim Shko tek postimi i fundit
63 8,961
Brilliant
15-10-12 22:29
Nga Murgesha Shko tek postimi i fundit
28 3,528
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. Buqja_ch
18-12-12 23:23
Nga Gjumashja Shko tek postimi i fundit
81 10,433
Buqja_ch
26-10-08 12:46
Nga Jana Shko tek postimi i fundit
36 4,596
caki
16-01-11 11:58
Nga emine Shko tek postimi i fundit
258 17,852
Cool_Boy
26-08-12 15:28
Nga emine Shko tek postimi i fundit
64 8,895
Cool_Boy
17-06-07 16:04
Nga Arkza Shko tek postimi i fundit
38 3,916
Crazy
08-12-10 17:26
Nga Afrimi_17 Shko tek postimi i fundit
37 4,518
Posto njė Temė tė Re

Opsionet e Renditjes Moderatorėt
Duke renditur temat 1 deri 25 prej 263 Moderatorėt : 6
 
Funksionet e Forumit Kėrko kėtė forum
Kėrko kėtė forum :

Kėrkim i Avancuar

Postimet e reja Postimet e reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Nuk ka postime tė reja Nuk ka postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Tema eshte e mbyllur  
 
Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFF


Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 07:35.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.