Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria
Emri
Fjalėkalimi
Gruaja dhe Familja Inkuadrimi i gruas nė jeten shoqerore, jeta bashkeshortore, femijet


Posto njė Temė tė Re
Temat nė Forumin : Gruaja dhe Familja Funksionet e Forumit
  Vlerėsimi Tema / Nismėtari i Temės Postimi i Fundit Rendit Nė Radhė Mbrapsht Pėrgjigje Lexime
emine
20-04-19 18:13
Nga Agolli Shko tek postimi i fundit
495 67,300
Kryetemė Kryetemė: Thėnie pėr burrat (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e Fundit)
lovely
04-02-19 11:47
Nga Adrenalina Shko tek postimi i fundit
174 32,045
Cool
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. legenda
14-02-14 22:08
Nga vjeshta Shko tek postimi i fundit
385 47,372
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. legenda
08-01-14 08:15
Nga Makresh Shko tek postimi i fundit
64 36,620
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. Zanzi/M
04-07-19 07:26
Nga Adrenalina Shko tek postimi i fundit
221 31,461
Dilaver
15-03-19 14:43
Nga Dardanesha Shko tek postimi i fundit
98 14,612
Zero Cool
13-03-14 09:40
Nga haneza Shko tek postimi i fundit
2 2,663
Vlerėsimi Temave: 2 Votat, 3.50 Niveli. falma_lotin
12-03-14 16:52
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
189 187,467
Post
Zero Cool
27-01-14 00:03
Nga Makresh Shko tek postimi i fundit
3 2,238
jadore
24-12-13 11:10
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
25 4,950
GURI SYLAJ
12-12-13 20:20
Nga Ylli-1 Shko tek postimi i fundit
67 15,510
Pilati
10-09-13 12:18
Nga emine Shko tek postimi i fundit
134 17,089
Zero Cool
20-06-13 16:02
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
13 6,316
Post
Zero Cool
18-06-13 22:29
Nga Kalimero Shko tek postimi i fundit
2 2,429
Urata
07-06-13 21:43
Nga roadrunner Shko tek postimi i fundit
117 11,862
Kercovari
18-05-13 16:57
Nga Oqeani Shko tek postimi i fundit
25 8,199
Vlerėsimi Temave: 2 Votat, 3.50 Niveli. laliloli
17-05-13 17:56
Nga emine Shko tek postimi i fundit
560 39,371
Lightbulb
selvija
21-04-13 13:20
Nga Alima Shko tek postimi i fundit
394 61,308
murrizi
09-03-13 12:50
Nga zanaa Shko tek postimi i fundit
2 2,761
~AnnA~
19-02-13 13:32
Nga Dardanesha Shko tek postimi i fundit
3 3,016
bmw-djali
16-01-13 23:59
Nga Sulltan-Alim Shko tek postimi i fundit
63 9,045
Zero Cool
14-01-13 17:56
Nga halla e madhe Shko tek postimi i fundit
9 2,533
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 1.00 Niveli. DIzzI
04-01-13 22:28
Nga Dardanesha Shko tek postimi i fundit
142 26,596
emine
04-01-13 22:14
Nga Gjumashja Shko tek postimi i fundit
1 2,528
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. Murgesha
04-01-13 22:07
Nga Gjumashja Shko tek postimi i fundit
109 16,224
Arrow
Janna
04-01-13 22:05
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
112 20,169
emine
04-01-13 22:02
Nga Gjumashja Shko tek postimi i fundit
1 2,361
emine
04-01-13 21:58
Nga Gjumashja Shko tek postimi i fundit
6 3,457
LIBERO_78
04-01-13 21:47
Nga Dardanesha Shko tek postimi i fundit
410 29,753
Posto njė Temė tė Re

Opsionet e Renditjes Moderatorėt
Duke renditur temat 1 deri 25 prej 263 Moderatorėt : 6
 
Funksionet e Forumit Kėrko kėtė forum
Kėrko kėtė forum :

Kėrkim i Avancuar

Postimet e reja Postimet e reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Nuk ka postime tė reja Nuk ka postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Tema eshte e mbyllur  
 
Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFF


Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 14:46.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.