Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Go Back   Dardania.de
User Name
Password

Sub-Forums : Shkenca
  Forum Last Post Threads Posts
Praktika e jetės njerėzore, sjelljet e individėve e tė shoqerisė. Proēeset mendore etj.
295 9,497
Zhvillimi i shkencės, tė rejat dhe tė arriturat e fundit nga shkenca dhe teknologjia.
19-07-17 16:13 Go to last post
163 1,647
A egzistojnė fenomenet paranormale apo ato janė vetėm mashtrime tė persosura?
17-01-13 14:22 Go to last post
29 462
Diskutime, informacione, studime e probleme ekonomike tė ndryshme nga ekonomia shqiptare e boterore.
20-07-17 15:09 Go to last post
132 1,074
Tė interesuar pėr punė, tė interesuar pėr punėtorė urdhėroni kėtu mund ti bani kėrkesat!
by Artisti
19-05-12 16:30 Go to last post
1 6
Strukturat dhe konceptet ligjore qė pėrbėjnė tė drejtėn nė terėsi.
07-04-16 17:08 Go to last post
42 336
Gjithēka mbi informatikėn dhe internetin...
435 3,565
Vrojtimi dhe shpjegimi i dukurive qė ndodhin jashtė Tokės dhe atmosferės.
by Artisti
14-09-16 19:38 Go to last post
96 863
Veēoritė fizike, sjellja e organizmave, klasifikimi i tyre, prejardhja dhe zhvillimi i llojeve e ndėrveprimi qė kanė njėra me tjetrėn nė lidhje me mjedisin.
90 463

Contains New Posts   Forum Contains New Posts
Contains No New Posts   Forum Contains No New Posts
 

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

All times are GMT +1. The time now is 14:40.
Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2017, vBulletin Solutions, Inc.