Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Kultura
Emri
Fjalėkalimi
Kinematografia dhe Televizioni Pėrshtypje mbi filmat e fundit vendor apo tė huaj. Dokumentarėt, komeditė, tragjeditė, festivalet e filmit. VIP-at, artistėt, yjet e filmave.


Posto njė Temė tė Re
Temat nė Forumin : Kinematografia dhe Televizioni Funksionet e Forumit
  Vlerėsimi Tema / Nismėtari i Temės Postimi i Fundit Rendit Nė Radhė Mbrapsht Pėrgjigje Lexime
Lightbulb
Kryetemė Kryetemė: Lajme nga bota e artit (Temė me shumė faqe 1 2)
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. Zero Cool
30-12-13 16:38
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
16 10,477
Kryetemė Kryetemė: Filma-shkarkim (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e Fundit)
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. pokeri
07-03-09 14:30
Nga nexhadi Shko tek postimi i fundit
240 28,177
Gentiana
17-02-19 17:52
Nga Dardan Kastrati Shko tek postimi i fundit
727 84,307
Thumbs up
Zero Cool
20-11-13 11:04
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
3 2,105
SFA
05-11-13 10:47
Nga Juljan Malja Shko tek postimi i fundit
9 8,725
Talking
Nicko
18-08-13 02:38
Nga Nicko Shko tek postimi i fundit
0 1,788
NickNiko
24-03-13 20:21
Nga NickNiko Shko tek postimi i fundit
0 2,098
Gjumashja
21-12-12 22:15
Nga tipi engjellor Shko tek postimi i fundit
5 1,824
MemphiSx
19-12-12 21:01
Nga Gjumashja Shko tek postimi i fundit
63 12,348
Hajra
28-08-12 22:35
Nga emine Shko tek postimi i fundit
39 8,454
murrizi
02-04-12 12:59
Nga murrizi Shko tek postimi i fundit
0 2,250
Bajlozi i Zi
18-03-12 21:39
Nga tipi engjellor Shko tek postimi i fundit
1 2,281
Arrow
Jana
20-12-11 01:15
Nga Jana Shko tek postimi i fundit
0 3,398
Grant
17-12-11 15:19
Nga Grant Shko tek postimi i fundit
5 2,698
LaDy_Diaspora
22-11-11 10:37
Nga Hajra Shko tek postimi i fundit
5 3,567
roadrunner
01-11-11 07:23
Nga roadrunner Shko tek postimi i fundit
0 2,410
Gloss
21-10-11 07:06
Nga natyra Shko tek postimi i fundit
19 6,463
Guri i madh
04-09-11 20:59
Nga Guri i madh Shko tek postimi i fundit
0 2,599
Jana
04-09-11 17:15
Nga Kercovari Shko tek postimi i fundit
21 7,342
 
Tema ėshtė lėvizur: Unė jam shqiptare
Kercovari
- - -
Neferta
29-07-11 15:58
Nga Neferta Shko tek postimi i fundit
0 2,471
Zero Cool
24-06-11 14:38
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
0 3,464
ARVANITI
16-05-11 20:48
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
5 6,106
Peja-Boy
27-03-11 17:50
Nga Peja-Boy Shko tek postimi i fundit
32 6,951
 
Jana
- - -
Guri i madh
09-02-11 21:10
Nga Guri i madh Shko tek postimi i fundit
16 6,007
Zana_ch
22-01-11 12:23
Nga Zana_ch Shko tek postimi i fundit
0 2,422
Posto njė Temė tė Re

Opsionet e Renditjes Moderatorėt
Duke renditur temat 1 deri 25 prej 155 Moderatorėt : 6
 
Funksionet e Forumit Kėrko kėtė forum
Kėrko kėtė forum :

Kėrkim i Avancuar

Postimet e reja Postimet e reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Nuk ka postime tė reja Nuk ka postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Tema eshte e mbyllur  
 
Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFF


Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 18:07.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.