Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Tė ndryshme
Emri
Fjalėkalimi
Pėrshėndetje dhe Urime Uroni ditėlindjet, festat, fejesat(?)...


Posto njė Temė tė Re
Temat nė Forumin : Pėrshėndetje dhe Urime Funksionet e Forumit
  Vlerėsimi Tema / Nismėtari i Temės Postimi i Fundit Rendit Nė Radhė Mbrapsht Pėrgjigje Lexime
1 Bashkangjit/je Kryetemė Kryetemė: Murgesha (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e Fundit)
Vlerėsimi Temave: 12 Votat, 4.17 Niveli. Flash
30-03-15 15:59
Nga Murgesha Shko tek postimi i fundit
3,195 250,959
Neferta
30-11-12 15:15
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
47 12,078
1 Bashkangjit/je Kryetemė Kryetemė: uliksi31 (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e Fundit)
Vlerėsimi Temave: 4 Votat, 4.50 Niveli. Murgesha
10-08-11 10:35
Nga VoOoglushja Shko tek postimi i fundit
1,244 109,423
Alipop
21-03-23 10:35
Nga Alipop Shko tek postimi i fundit
0 9
Zero Cool
26-12-22 10:02
Nga lirik Shko tek postimi i fundit
1,393 149,045
Vlerėsimi Temave: 5 Votat, 4.20 Niveli. Albonita
24-12-22 22:30
Nga Diana007 Shko tek postimi i fundit
2,421 327,387
Smile
jonuzi
23-12-22 05:04
Nga newtopbest Shko tek postimi i fundit
2 2,196
power8
13-06-22 12:51
Nga power8 Shko tek postimi i fundit
4 1,658
power8
11-05-20 01:19
Nga Oqeani Shko tek postimi i fundit
4 1,153
jEtA_1
27-10-19 06:09
Nga lirik Shko tek postimi i fundit
712 67,311
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. LuLjaa
02-07-19 16:50
Nga Buqja_ch Shko tek postimi i fundit
1,310 115,324
Luana
05-04-19 12:35
Nga Adrenalina Shko tek postimi i fundit
180 18,260
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. rilinda
23-01-19 23:38
Nga Dardan Kastrati Shko tek postimi i fundit
607 50,063
Vlerėsimi Temave: 2 Votat, 5.00 Niveli. Naki
22-01-19 00:14
Nga power8 Shko tek postimi i fundit
5,245 427,455
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. Naki
28-12-18 13:56
Nga Naki Shko tek postimi i fundit
176 37,270
Kalimero
26-04-17 21:44
Nga lovely Shko tek postimi i fundit
45 12,555
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. Kercovari
01-02-17 12:40
Nga Xuki Shko tek postimi i fundit
1,456 99,793
lazdrani
18-01-17 23:36
Nga vjeshta Shko tek postimi i fundit
476 41,711
Vlerėsimi Temave: 3 Votat, 3.67 Niveli. progoni
26-10-16 11:25
Nga Xuki Shko tek postimi i fundit
1,113 77,259
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. vushtrria
28-09-16 19:45
Nga vjeshta Shko tek postimi i fundit
2,179 156,971
Lucifer
24-09-16 12:45
Nga Artisti Shko tek postimi i fundit
213 29,730
All In
25-08-16 21:46
Nga All In Shko tek postimi i fundit
8 2,960
power8
26-01-16 00:18
Nga power8 Shko tek postimi i fundit
0 1,773
power8
24-01-16 22:05
Nga power8 Shko tek postimi i fundit
0 1,832
mentor*
24-01-16 22:02
Nga power8 Shko tek postimi i fundit
671 62,508
Alkimisti_ch
31-08-15 08:08
Nga Rizuana Shko tek postimi i fundit
155 20,277
turisti
26-04-15 19:19
Nga Edonisi Shko tek postimi i fundit
908 72,040
Neferta
01-12-14 07:47
Nga Ylli-1 Shko tek postimi i fundit
67 21,238
Posto njė Temė tė Re

Opsionet e Renditjes Moderatorėt
Duke renditur temat 1 deri 25 prej 460 Moderatorėt : 6
 
Funksionet e Forumit Kėrko kėtė forum
Kėrko kėtė forum :

Kėrkim i Avancuar

Postimet e reja Postimet e reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Nuk ka postime tė reja Nuk ka postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Tema eshte e mbyllur  
 
Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFF


Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 05:42.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2023, Jelsoft Enterprises Ltd.