Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Kultura
Emri
Fjalėkalimi
Kinematografia dhe Televizioni Pėrshtypje mbi filmat e fundit vendor apo tė huaj. Dokumentarėt, komeditė, tragjeditė, festivalet e filmit. VIP-at, artistėt, yjet e filmave.


Posto njė Temė tė Re
Temat nė Forumin : Kinematografia dhe Televizioni Funksionet e Forumit
  Vlerėsimi Tema / Nismėtari i Temės Rendit Nė Radhė Mbrapsht Postimi i Fundit Pėrgjigje Lexime
Kryetemė Kryetemė: Filma-shkarkim (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e Fundit)
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. pokeri
07-03-09 14:30
Nga nexhadi Shko tek postimi i fundit
240 28,249
Lightbulb
Kryetemė Kryetemė: Lajme nga bota e artit (Temė me shumė faqe 1 2)
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. Zero Cool
30-12-13 16:38
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
16 10,516
ŤħĒмż$ťöĸėľĩ
18-04-07 16:45
Nga ŤħĒмż$ťöĸėľ Shko tek postimi i fundit
6 2,503
a1*
04-04-08 13:03
Nga tonka Shko tek postimi i fundit
5 6,677
admin
15-03-07 06:30
Nga arber145 Shko tek postimi i fundit
1 3,804
adrioni
28-05-05 06:48
Nga experti_lu Shko tek postimi i fundit
10 1,689
Albanam
25-09-04 11:42
Nga dita girl Shko tek postimi i fundit
5 3,461
Albanian
13-12-07 18:35
Nga Ma-Origano Shko tek postimi i fundit
4 2,400
Question
Albanian
19-06-07 20:49
Nga Albanian Shko tek postimi i fundit
18 4,928
Albanian
15-12-07 22:35
Nga Ma-Origano Shko tek postimi i fundit
4 1,641
AlbanianPirat
30-10-09 13:51
Nga AlbanianPirat Shko tek postimi i fundit
1 11,123
AlbaSoft
05-11-09 23:01
Nga AlbaSoft Shko tek postimi i fundit
0 1,918
albogenius
01-06-09 16:37
Nga legjionari Shko tek postimi i fundit
1 1,281
albogenius
12-07-09 16:14
Nga albogenius Shko tek postimi i fundit
0 984
albogenius
12-07-09 16:14
Nga albogenius Shko tek postimi i fundit
0 1,434
anakin
25-11-07 00:23
Nga luckyman Shko tek postimi i fundit
2 6,999
anna
06-09-06 22:42
Nga seriozja_19 Shko tek postimi i fundit
7 1,277
anna
11-11-04 21:41
Nga MemphiSx Shko tek postimi i fundit
32 10,197
Anonymous
09-12-07 14:52
Nga Ma-Origano Shko tek postimi i fundit
8 2,322
Arb
08-08-08 11:08
Nga Adrenalina Shko tek postimi i fundit
26 4,183
Arb
16-02-08 11:56
Nga Preshevar Shko tek postimi i fundit
31 3,418
ARVANITI
06-09-05 00:41
Nga dr1ta Shko tek postimi i fundit
7 1,280
ARVANITI
16-05-11 20:48
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
5 6,124
ARVANITI
15-09-05 06:35
Nga Krokodilli Shko tek postimi i fundit
3 1,281
ARVANITI
13-05-05 19:52
Nga ARVANITI Shko tek postimi i fundit
0 1,610
Bad-Boy
01-11-08 09:18
Nga Bad-Boy Shko tek postimi i fundit
0 1,264
Bajlozi i Zi
18-03-12 21:39
Nga tipi engjellor Shko tek postimi i fundit
1 2,300
Posto njė Temė tė Re

Opsionet e Renditjes Moderatorėt
Duke renditur temat 1 deri 25 prej 155 Moderatorėt : 6
 
Funksionet e Forumit Kėrko kėtė forum
Kėrko kėtė forum :

Kėrkim i Avancuar

Postimet e reja Postimet e reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Nuk ka postime tė reja Nuk ka postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Tema eshte e mbyllur  
 
Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFF


Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 09:54.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.