Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Kultura
Emri
Fjalėkalimi
Kinematografia dhe Televizioni Pėrshtypje mbi filmat e fundit vendor apo tė huaj. Dokumentarėt, komeditė, tragjeditė, festivalet e filmit. VIP-at, artistėt, yjet e filmave.


Posto njė Temė tė Re
Temat nė Forumin : Kinematografia dhe Televizioni Funksionet e Forumit
  Vlerėsimi Tema / Nismėtari i Temės Postimi i Fundit Rendit Nė Radhė Mbrapsht Pėrgjigje Lexime
Lightbulb
Kryetemė Kryetemė: Lajme nga bota e artit (Temė me shumė faqe 1 2)
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. Zero Cool
30-12-13 16:38
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
16 10,529
Kryetemė Kryetemė: Filma-shkarkim (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e Fundit)
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. pokeri
07-03-09 14:30
Nga nexhadi Shko tek postimi i fundit
240 28,289
Besi:)
21-01-11 00:03
Nga Makresh Shko tek postimi i fundit
2 1,971
Hajra
17-01-11 21:49
Nga Hajra Shko tek postimi i fundit
6 2,630
murrizi
13-01-11 17:25
Nga Gentiani Shko tek postimi i fundit
37 7,461
Janna
12-01-11 01:07
Nga shfletuesi_ Shko tek postimi i fundit
1 1,818
Post
Janna
11-01-11 22:59
Nga Janna Shko tek postimi i fundit
0 1,722
Kaltrushi
27-11-10 01:43
Nga Daglasi Shko tek postimi i fundit
96 11,471
pirro
12-07-10 15:47
Nga Oqeani Shko tek postimi i fundit
4 1,478
pirro
29-05-10 12:54
Nga premium Shko tek postimi i fundit
9 2,100
Guri i madh
05-04-10 23:32
Nga Guri i madh Shko tek postimi i fundit
4 2,019
Jana
11-03-10 20:29
Nga Etnical Shko tek postimi i fundit
2 1,408
Thumbs up
GjIlAnAsI_cSi
23-02-10 14:18
Nga GjIlAnAsI_cSi Shko tek postimi i fundit
0 1,296
murrizi
31-01-10 11:45
Nga murrizi Shko tek postimi i fundit
0 1,558
roadrunner
29-01-10 14:24
Nga elijoni Shko tek postimi i fundit
2 2,048
Guri i madh
26-01-10 01:39
Nga Guri i madh Shko tek postimi i fundit
2 3,834
bbalbania.net
25-01-10 20:16
Nga bbalbania.net Shko tek postimi i fundit
3 1,391
Guri i madh
17-01-10 18:02
Nga Guri i madh Shko tek postimi i fundit
0 1,543
Guri i madh
17-01-10 17:18
Nga Guri i madh Shko tek postimi i fundit
0 1,493
Wink
gazi-de
15-01-10 22:47
Nga Idila Shko tek postimi i fundit
1 3,569
Arrow
Jana
11-01-10 18:19
Nga Jana Shko tek postimi i fundit
0 1,321
Lypesi
12-12-09 22:20
Nga Lypesi Shko tek postimi i fundit
0 1,719
teutaA
06-12-09 00:01
Nga Guri i madh Shko tek postimi i fundit
10 4,876
AlbaSoft
05-11-09 23:01
Nga AlbaSoft Shko tek postimi i fundit
0 1,918
Peja-Boy
04-11-09 16:26
Nga Peja-Boy Shko tek postimi i fundit
9 4,350
FtheL
31-10-09 21:27
Nga FtheL Shko tek postimi i fundit
12 1,953
AlbanianPirat
30-10-09 13:51
Nga AlbanianPirat Shko tek postimi i fundit
1 11,124
Posto njė Temė tė Re

Opsionet e Renditjes Moderatorėt
Duke renditur temat 26 deri 50 prej 155 Moderatorėt : 6
 
Funksionet e Forumit Kėrko kėtė forum
Kėrko kėtė forum :

Kėrkim i Avancuar

Postimet e reja Postimet e reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Nuk ka postime tė reja Nuk ka postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Tema eshte e mbyllur  
 
Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFF


Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 07:19.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.