Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Go Back   Dardania.de
User Name
Password

Sub-Forums : Zona e Argėtimit
  Forum Last Post Threads Posts
Lexoni e postoni barsaleta shqiptare dhe mos harroni tė qeshni!
by power8
21-04-17 07:22 Go to last post
225 29,919
Tema universale. Kush foli ēka pėr kend ?
173 25,614
Tema tė ndryshme
Yesterday 16:54 Go to last post
502 185,053
Lojra elektronike, Lojra tė ndryshme pa kufi.
109 12,939
24 7,363
Nėse keni njė pyetje dhe doni tė merrni edhe mendimin e vizitorėve tanė, kėtu mund ta postoni nė formėn e njė votimi.
133 12,973

Contains New Posts   Forum Contains New Posts
Contains No New Posts   Forum Contains No New Posts
 

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

All times are GMT +1. The time now is 08:48.
Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2017, vBulletin Solutions, Inc.