Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Go Back   Dardania.de
User Name
Password

Sub-Forums : Kultura
  Forum Last Post Threads Posts
Tė diskutojmė pėr historinė tonė!
140 1,439
Materiale tė reja, zbulime dhe ide personale per gjuhėsinė, artin, historinė ...
21-05-15 17:28 Go to last post
418 4,625
Letėrsia shqiptare dhe e huaj.
by petrol
30-09-15 14:09 Go to last post
200 10,057
Emocionet qė lind kjo forcė magjike, dėshirėn pėr tė na ndryshuar ...
by power8
20-04-17 06:33 Go to last post
268 11,306
Drejtėshkrimi i gjuhės, barbarizmat, morfologjia, gramatika, sintaksa, dialektet, historia, dhe studimet mė tė fundit nė lidhje me gjuhėsinė.
by power8
19-01-16 13:49 Go to last post
127 3,237
Pėrshtypje mbi filmat e fundit vendor apo tė huaj. Dokumentarėt, komeditė, tragjeditė, festivalet e filmit. VIP-at, artistėt, yjet e filmave.
155 2,674
Degjojme,kendojme ,kercejme ... :-)
295 11,360
Personalitetet publike nga Kinematografia, Arti, Muzika, Kultura, Letėrsia, Politika, Shkenca, Sporti etj. Tė rejat, mėnyra e tė sjellurit, kontakti me publikun. (Po thojnė...)
by power8
16-03-16 11:34 Go to last post
281 7,400
Deutsch, English, Franēais ...
by power8
20-04-17 07:08 Go to last post
167 6,565
Receta nga kuzhina shqiptare dhe nga mbarė bota.
25-12-13 23:04 Go to last post
92 2,864

Contains New Posts   Forum Contains New Posts
Contains No New Posts   Forum Contains No New Posts
 

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

All times are GMT +1. The time now is 03:50.
Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2017, vBulletin Solutions, Inc.