Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Go Back   Dardania.de
User Name
Password

Sub-Forums : Shoqėria
  Forum Last Post Threads Posts
Nė kėtė forum ne anėtarėt e Dardanisė pėrkujtojm Adminin tonė tė dashur Bondin, qė pėr afėr 12 vite na udhėhoqi e na mbajti te bashkuar. I pėrjetshėm qoftė kujtimi pėr tė!
by Loloku
03-05-16 14:28 Go to last post
7 455
Gjithēka dhe asgjė, ēdo problem e hall virtual.
983 55,686
Inkuadrimi i gruas nė jeten shoqerore, jeta bashkeshortore, femijet
by power8
20-04-17 06:44 Go to last post
267 11,922
Kontaktoni shqiptarė tė tjerė qė jetojnė pranė jush nė mėrgim. Mblidhuni kėtu!
19-07-17 16:20 Go to last post
148 4,460
Tė rejat dhe kuriozitetet mė tė fundit nga mjeksia. Cila eshte pyetja juaj ?
by vjeshta
27-04-14 21:14 Go to last post
406 2,625
A janė kėto tema tabu tek ne?! Ejani tė bindeni...
688 46,887

Contains New Posts   Forum Contains New Posts
Contains No New Posts   Forum Contains No New Posts
 

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

All times are GMT +1. The time now is 03:37.
Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2017, vBulletin Solutions, Inc.