Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Go Back   Dardania.de
User Name
Password

Sub-Forums : Tė ndryshme
  Forum Last Post Threads Posts
Uroni ditėlindjet, festat, fejesat(?)...
460 114,736
Postoni diēka rreth vetės tuaj nė forum. (emrin, vendbanimin, interesat ...)
09-09-16 23:22 Go to last post
558 11,070
Bukuria dhe estetika, veshjet, modelet mė tė reja shqiptare e botėrore.
by qendros
26-12-15 02:08 Go to last post
161 7,046
Futbolli, Formula1, Basketboll, Tenis ....
241 3,468
Kėtu mund tė postoni fotografi personale, nga trojet shqiptare, nga bota etj.
by vjeshta
18-01-17 23:28 Go to last post
104 23,609

Contains New Posts   Forum Contains New Posts
Contains No New Posts   Forum Contains No New Posts
 

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

All times are GMT +1. The time now is 03:41.
Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2017, vBulletin Solutions, Inc.