Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shkenca
Emri
Fjalėkalimi
Astronomia Vrojtimi dhe shpjegimi i dukurive qė ndodhin jashtė Tokės dhe atmosferės.


Posto njė Temė tė Re
Temat nė Forumin : Astronomia Funksionet e Forumit
  Vlerėsimi Tema / Nismėtari i Temės Postimi i Fundit Pėrgjigje Lexime Rendit Nė Radhė Mbrapsht
Vlerėsimi Temave: 3 Votat, 5.00 Niveli. ~AnnA~
15-11-13 15:53
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
86 36,031
Zero Cool
14-09-16 19:38
Nga Artisti Shko tek postimi i fundit
87 21,202
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. ~AnnA~
28-01-12 12:23
Nga emine Shko tek postimi i fundit
32 10,687
~AnnA~
15-01-12 22:07
Nga Gega 1 Shko tek postimi i fundit
28 10,109
~AnnA~
04-04-14 18:36
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
11 9,185
Toka (Temė me shumė faqe 1 2)
Vlerėsimi Temave: 2 Votat, 3.50 Niveli. Zero Cool
06-11-13 16:55
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
24 8,568
Dielli (Temė me shumė faqe 1 2)
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. ~AnnA~
10-03-13 09:47
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
15 7,502
Lightbulb
Zero Cool
14-02-12 19:41
Nga Kaqanikasja Shko tek postimi i fundit
24 7,044
~AnnA~
15-01-11 09:46
Nga Dashnorja Shko tek postimi i fundit
10 6,969
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. ~AnnA~
21-05-12 17:13
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
26 6,497
Era1
24-09-12 19:03
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
13 6,495
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. ~AnnA~
23-01-11 10:31
Nga Hajra Shko tek postimi i fundit
39 6,454
Lightbulb
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. ~AnnA~
17-12-13 12:11
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
8 6,303
~AnnA~
14-01-11 11:57
Nga Dashnorja Shko tek postimi i fundit
27 5,912
~AnnA~
04-01-09 00:18
Nga ~AnnA~ Shko tek postimi i fundit
8 5,796
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. ~AnnA~
06-06-11 09:58
Nga Hajra Shko tek postimi i fundit
6 5,621
~AnnA~
29-12-08 19:11
Nga shfletuesi_ Shko tek postimi i fundit
5 5,400
~AnnA~
22-08-09 21:20
Nga ~AnnA~ Shko tek postimi i fundit
2 5,115
Smile
Zero Cool
20-10-11 15:52
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
1 5,075
~AnnA~
06-01-09 02:33
Nga Jana Shko tek postimi i fundit
4 5,035
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. ~AnnA~
01-05-09 22:25
Nga Guri i madh Shko tek postimi i fundit
8 4,971
Post
Vlerėsimi Temave: 2 Votat, 3.00 Niveli. Zero Cool
22-01-13 12:25
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
4 4,917
Tomori
30-04-13 12:54
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
12 4,910
~AnnA~
18-05-11 17:49
Nga ~AnnA~ Shko tek postimi i fundit
14 4,860
Cool
Zero Cool
11-12-11 23:24
Nga Hajra Shko tek postimi i fundit
8 4,824
Zana_ch
22-10-12 09:48
Nga Makresh Shko tek postimi i fundit
16 4,532
Posto njė Temė tė Re

Opsionet e Renditjes Moderatorėt
Duke renditur temat 1 deri 25 prej 95 Moderatorėt : 6
 
Funksionet e Forumit Kėrko kėtė forum
Kėrko kėtė forum :

Kėrkim i Avancuar

Postimet e reja Postimet e reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Nuk ka postime tė reja Nuk ka postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Tema eshte e mbyllur  
 
Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFF


Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 06:59.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.