Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Tė ndryshme
Emri
Fjalėkalimi
Pėrshėndetje dhe Urime Uroni ditėlindjet, festat, fejesat(?)...


Posto njė Temė tė Re
Temat nė Forumin : Pėrshėndetje dhe Urime Funksionet e Forumit
  Vlerėsimi Tema / Nismėtari i Temės Postimi i Fundit Rendit Nė Radhė Mbrapsht Pėrgjigje Lexime
1 Bashkangjit/je Kryetemė Kryetemė: Murgesha (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e Fundit)
Vlerėsimi Temave: 12 Votat, 4.17 Niveli. Flash
30-03-15 15:59
Nga Murgesha Shko tek postimi i fundit
3,195 225,800
Neferta
30-11-12 15:15
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
47 9,423
1 Bashkangjit/je Kryetemė Kryetemė: uliksi31 (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e Fundit)
Vlerėsimi Temave: 4 Votat, 4.50 Niveli. Murgesha
10-08-11 10:35
Nga VoOoglushja Shko tek postimi i fundit
1,244 92,412
power8
13-06-22 12:51
Nga power8 Shko tek postimi i fundit
4 117
Vlerėsimi Temave: 5 Votat, 4.20 Niveli. Albonita
17-04-22 20:50
Nga Diana007 Shko tek postimi i fundit
2,420 307,730
power8
11-05-20 01:19
Nga Oqeani Shko tek postimi i fundit
4 714
jEtA_1
27-10-19 06:09
Nga lirik Shko tek postimi i fundit
712 56,971
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. LuLjaa
02-07-19 16:50
Nga Buqja_ch Shko tek postimi i fundit
1,310 98,365
Luana
05-04-19 12:35
Nga Adrenalina Shko tek postimi i fundit
180 12,818
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. rilinda
23-01-19 23:38
Nga Dardan Kastrati Shko tek postimi i fundit
607 39,792
Vlerėsimi Temave: 2 Votat, 5.00 Niveli. Naki
22-01-19 00:14
Nga power8 Shko tek postimi i fundit
5,245 398,612
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. Naki
28-12-18 13:56
Nga Naki Shko tek postimi i fundit
176 32,865
Kalimero
26-04-17 21:44
Nga lovely Shko tek postimi i fundit
45 10,041
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. Kercovari
01-02-17 12:40
Nga Xuki Shko tek postimi i fundit
1,456 88,464
lazdrani
18-01-17 23:36
Nga vjeshta Shko tek postimi i fundit
476 33,308
Vlerėsimi Temave: 3 Votat, 3.67 Niveli. progoni
26-10-16 11:25
Nga Xuki Shko tek postimi i fundit
1,113 64,340
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. vushtrria
28-09-16 19:45
Nga vjeshta Shko tek postimi i fundit
2,179 141,235
Lucifer
24-09-16 12:45
Nga Artisti Shko tek postimi i fundit
213 23,926
All In
25-08-16 21:46
Nga All In Shko tek postimi i fundit
8 2,624
power8
26-01-16 00:18
Nga power8 Shko tek postimi i fundit
0 1,486
power8
24-01-16 22:05
Nga power8 Shko tek postimi i fundit
0 1,550
mentor*
24-01-16 22:02
Nga power8 Shko tek postimi i fundit
671 53,104
Alkimisti_ch
31-08-15 08:08
Nga Rizuana Shko tek postimi i fundit
155 15,493
turisti
26-04-15 19:19
Nga Edonisi Shko tek postimi i fundit
908 60,747
Neferta
01-12-14 07:47
Nga Ylli-1 Shko tek postimi i fundit
67 18,904
Smile
jonuzi
26-11-14 08:10
Nga Ylli-1 Shko tek postimi i fundit
1 1,866
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. Diana007
18-11-14 00:59
Nga SheTa Shko tek postimi i fundit
1,247 84,828
Vlerėsimi Temave: 2 Votat, 3.00 Niveli. Murgesha
19-09-14 19:30
Nga turisti Shko tek postimi i fundit
2,825 187,922
Posto njė Temė tė Re

Opsionet e Renditjes Moderatorėt
Duke renditur temat 1 deri 25 prej 459 Moderatorėt : 6
 
Funksionet e Forumit Kėrko kėtė forum
Kėrko kėtė forum :

Kėrkim i Avancuar

Postimet e reja Postimet e reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Nuk ka postime tė reja Nuk ka postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Tema eshte e mbyllur  
 
Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFF


Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 18:06.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2022, Jelsoft Enterprises Ltd.