Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de
Emri
Fjalėkalimi

Nėn-Forume : Shoqėria
  Forumi Postimi i Fundit Tema Postime
Nė kėtė forum ne anėtarėt e Dardanisė pėrkujtojm Adminin tonė tė dashur Bondin, qė pėr afėr 12 vite na udhėhoqi e na mbajti te bashkuar. I pėrjetshėm qoftė kujtimi pėr tė!
Nga Loloku
03-05-16 14:28 Shko tek postimi i fundit
7 455
Gjithēka dhe asgjė, ēdo problem e hall virtual.
985 55,743
Inkuadrimi i gruas nė jeten shoqerore, jeta bashkeshortore, femijet
04-02-19 11:47 Shko tek postimi i fundit
267 11,923
Kontaktoni shqiptarė tė tjerė qė jetojnė pranė jush nė mėrgim. Mblidhuni kėtu!
Nga Buqja_ch
08-02-19 22:04 Shko tek postimi i fundit
148 4,471
Tė rejat dhe kuriozitetet mė tė fundit nga mjeksia. Cila eshte pyetja juaj ?
408 2,627
A janė kėto tema tabu tek ne?! Ejani tė bindeni...
Nga vjeshta
12-02-19 23:52 Shko tek postimi i fundit
688 46,896

Pėrmban postime tė reja   Forum me Postime tė Reja
Nuk pėrmban postime tė reja   Forum pa Postime tė Reja
 

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 02:47.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.