Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shkenca
Emri
Fjalėkalimi
Shkenca & Teknologjia Zhvillimi i shkencės, tė rejat dhe tė arriturat e fundit nga shkenca dhe teknologjia.


Nėn-Forume : Shkenca & Teknologjia
  Forumi Postimi i Fundit Tema Postime
A egzistojnė fenomenet paranormale apo ato janė vetėm mashtrime tė persosura?
Nga Zero Cool
17-01-13 14:22 Shko tek postimi i fundit
29 462

Posto njė Temė tė Re
Temat nė Forumin : Shkenca & Teknologjia Funksionet e Forumit
  Vlerėsimi Tema / Nismėtari i Temės Postimi i Fundit Rendit Nė Radhė Mbrapsht Pėrgjigje Lexime
5 Bashkangjit/je Kryetemė Kryetemė: Kuriozitete!!!! (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e Fundit)
Murgesha
19-07-17 16:13
Nga jona1995 Shko tek postimi i fundit
193 57,944
Dilaver
01-11-05 15:24
Nga Dilaver Shko tek postimi i fundit
0 1,473
manager_ass
19-10-05 23:28
Nga LEDHATIMI Shko tek postimi i fundit
2 1,730
Dilaver
11-10-05 13:39
Nga Dilaver Shko tek postimi i fundit
0 1,509
Cool_Boy
05-10-05 05:02
Nga Kupid Shko tek postimi i fundit
2 2,180
laliloli
03-10-05 19:55
Nga laliloli Shko tek postimi i fundit
1 1,361
Dilaver
03-10-05 18:11
Nga Tomori Shko tek postimi i fundit
1 1,300
Dilaver
01-10-05 16:57
Nga Dilaver Shko tek postimi i fundit
0 1,495
Kupid
29-09-05 21:26
Nga Kupid Shko tek postimi i fundit
3 1,924
ARVANITI
11-07-05 20:20
Nga Kupid Shko tek postimi i fundit
6 2,766
Odise
04-07-05 03:00
Nga Odise Shko tek postimi i fundit
0 1,436
Odise
25-06-05 04:55
Nga Odise Shko tek postimi i fundit
1 3,455
Odise
11-06-05 23:44
Nga Odise Shko tek postimi i fundit
0 2,131
ARVANITI
08-06-05 19:16
Nga ARVANITI Shko tek postimi i fundit
10 1,490
Odise
06-06-05 03:38
Nga Odise Shko tek postimi i fundit
0 1,665
presheva
01-06-05 12:45
Nga Odise Shko tek postimi i fundit
5 1,832
Psikologu
29-05-05 08:17
Nga Psikologu Shko tek postimi i fundit
0 1,574
Psikologu
29-05-05 07:56
Nga Psikologu Shko tek postimi i fundit
0 1,944
Posto njė Temė tė Re

Opsionet e Renditjes Moderatorėt
Duke renditur temat 126 deri 142 prej 142 Moderatorėt : 6
 
Funksionet e Forumit Kėrko kėtė forum
Kėrko kėtė forum :

Kėrkim i Avancuar

Postimet e reja Postimet e reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Nuk ka postime tė reja Nuk ka postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Tema eshte e mbyllur  
 
Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFF


Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 20:47.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.