Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria
Emri
Fjalėkalimi
Gruaja dhe Familja Inkuadrimi i gruas nė jeten shoqerore, jeta bashkeshortore, femijet


Posto njė Temė tė Re
Temat nė Forumin : Gruaja dhe Familja Funksionet e Forumit
  Vlerėsimi Tema / Nismėtari i Temės Postimi i Fundit Rendit Nė Radhė Mbrapsht Pėrgjigje Lexime
emine
20-04-19 18:13
Nga Agolli Shko tek postimi i fundit
495 67,294
Kryetemė Kryetemė: Thėnie pėr burrat (Temė me shumė faqe 1 2 3 ... Faqja e Fundit)
lovely
04-02-19 11:47
Nga Adrenalina Shko tek postimi i fundit
174 32,045
Cool
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. legenda
14-02-14 22:08
Nga vjeshta Shko tek postimi i fundit
385 47,371
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. legenda
08-01-14 08:15
Nga Makresh Shko tek postimi i fundit
64 36,619
Lona
04-01-13 21:33
Nga Gjumashja Shko tek postimi i fundit
23 3,054
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 5.00 Niveli. Buqja_ch
18-12-12 23:23
Nga Gjumashja Shko tek postimi i fundit
81 10,489
Vlerėsimi Temave: 1 Votat, 1.00 Niveli. Engjellushja
18-12-12 18:34
Nga Gjumashja Shko tek postimi i fundit
261 32,936
Antika
14-12-12 15:16
Nga AmonRa Shko tek postimi i fundit
76 15,794
emine
26-11-12 20:12
Nga emine Shko tek postimi i fundit
0 1,252
Artisti
09-11-12 23:15
Nga Oqeani Shko tek postimi i fundit
53 8,811
Dardanesha
07-11-12 23:39
Nga Murgesha Shko tek postimi i fundit
32 2,418
emine
28-10-12 09:54
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
2 1,403
Arrow
Janna
18-10-12 22:06
Nga AlbaSoft Shko tek postimi i fundit
49 6,960
Neferta
18-10-12 18:29
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
1 999
Brilliant
15-10-12 22:29
Nga Murgesha Shko tek postimi i fundit
28 3,542
emine
11-10-12 11:22
Nga emine Shko tek postimi i fundit
0 1,587
Jana
03-10-12 13:46
Nga Zero Cool Shko tek postimi i fundit
5 2,053
vjeshta
29-09-12 19:15
Nga Jana Shko tek postimi i fundit
13 4,277
DEA
29-09-12 19:06
Nga Jana Shko tek postimi i fundit
18 4,069
Jana
27-09-12 20:51
Nga Bona-us Shko tek postimi i fundit
27 3,326
Naki
25-09-12 13:39
Nga Dardanesha Shko tek postimi i fundit
3 1,156
emine
23-09-12 14:54
Nga Naki Shko tek postimi i fundit
19 3,819
Jana
03-09-12 11:39
Nga Bujari-d Shko tek postimi i fundit
70 6,181
Jana
29-08-12 11:10
Nga Lona Shko tek postimi i fundit
12 2,337
Cool_Boy
26-08-12 15:28
Nga emine Shko tek postimi i fundit
64 8,923
Kalt
31-07-12 14:49
Nga Qika^Me^Kule Shko tek postimi i fundit
118 10,823
Dardanesha
28-07-12 12:25
Nga Dardanesha Shko tek postimi i fundit
57 5,074
Pilati
21-07-12 20:03
Nga Murgesha Shko tek postimi i fundit
6 1,886
Grant
07-06-12 15:41
Nga rafet llapjani Shko tek postimi i fundit
31 4,185
Posto njė Temė tė Re

Opsionet e Renditjes Moderatorėt
Duke renditur temat 26 deri 50 prej 263 Moderatorėt : 6
 
Funksionet e Forumit Kėrko kėtė forum
Kėrko kėtė forum :

Kėrkim i Avancuar

Postimet e reja Postimet e reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante me postime tė reja
Nuk ka postime tė reja Nuk ka postime tė reja Mė shumė se 15 pėrgjigje ose 150 shikime Temė interesante pa postime tė reja
Temė e mbyllur Tema eshte e mbyllur  
 
Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFF


Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 06:31.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.