Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
User Name
Password

Welcome to the Dardania.de.
If this is your first visit, be sure to check out the FAQ by clicking the link above. You may have to register before you can post: click the register link above to proceed. To start viewing messages, select the forum that you want to visit from the selection below.

  Forum Last Post Threads Posts
Shqipetaret
265 5,181
Shoqėria
Nė kėtė forum ne anėtarėt e Dardanisė pėrkujtojm Adminin tonė tė dashur Bondin, qė pėr afėr 12 vite na udhėhoqi e na mbajti te bashkuar. I pėrjetshėm qoftė kujtimi pėr tė!
by Loloku
03-05-16 14:28 Go to last post
7 455
Gjithēka dhe asgjė, ēdo problem e hall virtual.
983 55,686
Gruaja dhe Familja (4 Viewing)
Inkuadrimi i gruas nė jeten shoqerore, jeta bashkeshortore, femijet
by power8
20-04-17 06:44 Go to last post
267 11,922
Diaspora Shqiptare (1 Viewing)
Kontaktoni shqiptarė tė tjerė qė jetojnė pranė jush nė mėrgim. Mblidhuni kėtu!
19-07-17 16:20 Go to last post
148 4,460
Shėndeti (3 Viewing)
Tė rejat dhe kuriozitetet mė tė fundit nga mjeksia. Cila eshte pyetja juaj ?
by vjeshta
27-04-14 21:14 Go to last post
406 2,625
Dashuria (6 Viewing)
A janė kėto tema tabu tek ne?! Ejani tė bindeni...
by Oqeani
Yesterday 21:05 Go to last post
688 46,887
Video
Video (1 Viewing)
Kėtu do tė postohen video : Humor , Sport , Video Klipe etj ( Videot duhen tė jenė vetėm nga Youtube.com )
by Ylli-1
06-12-14 08:35 Go to last post
78 1,227
Shkenca
Praktika e jetės njerėzore, sjelljet e individėve e tė shoqerisė. Proēeset mendore etj.
295 9,497
Shkenca & Teknologjia (1 Viewing)
Zhvillimi i shkencės, tė rejat dhe tė arriturat e fundit nga shkenca dhe teknologjia.
19-07-17 16:13 Go to last post
163 1,647
Diskutime, informacione, studime e probleme ekonomike tė ndryshme nga ekonomia shqiptare e boterore.
20-07-17 15:09 Go to last post
132 1,074
Strukturat dhe konceptet ligjore qė pėrbėjnė tė drejtėn nė terėsi.
07-04-16 17:08 Go to last post
42 336
Informatika (2 Viewing)
Gjithēka mbi informatikėn dhe internetin...
435 3,565
Astronomia (2 Viewing)
Vrojtimi dhe shpjegimi i dukurive qė ndodhin jashtė Tokės dhe atmosferės.
by Artisti
14-09-16 19:38 Go to last post
96 863
Veēoritė fizike, sjellja e organizmave, klasifikimi i tyre, prejardhja dhe zhvillimi i llojeve e ndėrveprimi qė kanė njėra me tjetrėn nė lidhje me mjedisin.
90 463
Tė ndryshme
Uroni ditėlindjet, festat, fejesat(?)...
460 114,736
Postoni diēka rreth vetės tuaj nė forum. (emrin, vendbanimin, interesat ...)
09-09-16 23:22 Go to last post
558 11,070
Moda & Estetika (2 Viewing)
Bukuria dhe estetika, veshjet, modelet mė tė reja shqiptare e botėrore.
by qendros
26-12-15 02:08 Go to last post
161 7,046
Sporti (1 Viewing)
Futbolli, Formula1, Basketboll, Tenis ....
241 3,468
Albumi Fotografik (2 Viewing)
Kėtu mund tė postoni fotografi personale, nga trojet shqiptare, nga bota etj.
by vjeshta
18-01-17 23:28 Go to last post
104 23,609
Kultura
Tė diskutojmė pėr historinė tonė!
140 1,439
Kultura kombėtare (1 Viewing)
Materiale tė reja, zbulime dhe ide personale per gjuhėsinė, artin, historinė ...
21-05-15 17:28 Go to last post
418 4,625
Letėrsia (4 Viewing)
Letėrsia shqiptare dhe e huaj.
by petrol
30-09-15 14:09 Go to last post
200 10,057
Poezia (4 Viewing)
Emocionet qė lind kjo forcė magjike, dėshirėn pėr tė na ndryshuar ...
by power8
20-04-17 06:33 Go to last post
268 11,306
Gjuha Shqipe (1 Viewing)
Drejtėshkrimi i gjuhės, barbarizmat, morfologjia, gramatika, sintaksa, dialektet, historia, dhe studimet mė tė fundit nė lidhje me gjuhėsinė.
by power8
19-01-16 13:49 Go to last post
127 3,237
Pėrshtypje mbi filmat e fundit vendor apo tė huaj. Dokumentarėt, komeditė, tragjeditė, festivalet e filmit. VIP-at, artistėt, yjet e filmave.
155 2,674
Muzika (4 Viewing)
Degjojme,kendojme ,kercejme ... :-)
295 11,359
Personalitete publike (2 Viewing)
Personalitetet publike nga Kinematografia, Arti, Muzika, Kultura, Letėrsia, Politika, Shkenca, Sporti etj. Tė rejat, mėnyra e tė sjellurit, kontakti me publikun. (Po thojnė...)
by power8
16-03-16 11:34 Go to last post
281 7,400
Deutsch, English, Franēais ...
by power8
20-04-17 07:08 Go to last post
167 6,565
Kuzhina & Gatimi (2 Viewing)
Receta nga kuzhina shqiptare dhe nga mbarė bota.
25-12-13 23:04 Go to last post
92 2,864
Zona e Argėtimit
Humori (7 Viewing)
Lexoni e postoni barsaleta shqiptare dhe mos harroni tė qeshni!
by power8
21-04-17 07:22 Go to last post
225 29,919
Thashetheme (4 Viewing)
Tema universale. Kush foli ēka pėr kend ?
173 25,614
Kafja e Forumit (18 Viewing)
Tema tė ndryshme
by Oqeani
Yesterday 21:07 Go to last post
502 185,039
Lojra zbavitėse (1 Viewing)
Lojra elektronike, Lojra tė ndryshme pa kufi.
109 12,939
Enigmatika (1 Viewing)
24 7,363
Votime & Sondazhe (2 Viewing)
Nėse keni njė pyetje dhe doni tė merrni edhe mendimin e vizitorėve tanė, kėtu mund ta postoni nė formėn e njė votimi.
133 12,973
Bota Shpirtėrore
A jemi ne Shqipetarėt popull tolerant nė fe?
by power8
20-04-17 06:59 Go to last post
89 3,987
Mėsime nga Kurani (2 Viewing)
Besimtarėt myslimanė mblidhen nė kėtė forum pėr tė diskutuar dhe ndarė me njėri-tjetrin mėsimet fetare dhe experiencat e tyre tė jetės.
414 14,417
Mėsime nga Bibla (1 Viewing)
Besimtarėt qė i pėrkasin besimit tė Krishtere mblidhen nė kėtė forum pėr tė diskutuar mbi mėsimet e nxjerra nga Bibla dhe jeta
107 2,411
Chat ne Serverin Shqiptar irc.dardania.de
Chat-Dhoma #Dardania (1 Viewing)
Kėtu ėshtė vendi ku vizitorėt e kanalit #Dardania takohen. Mund tė postoni ankesa mbi probleme tė hasura gjatė chatimit nė kanalin #dardania. Mos nguroni tė pyesni pėr gjera qė nuk i kuptoni.
53 1,411
Politika & Shtypi
Politika (6 Viewing)
Diskutime tė qeta e konstruktive rreth politikės dhe politikanėve...
by power8
30-04-17 05:13 Go to last post
2,316 59,056
Arena Ndėrkombėtare (2 Viewing)
Ngjarjet mė tė reja nga skena politike ndėrkombėtare. Analiza, komente, materiale nga shtypi boteror. Ngjarje historike e kulturore ndėrkombėtare. Superfuqitė, Aleancat, Luftrat, Traktatet e paqes etj.
432 8,563
Zona Administrative
Never 0 0
Pyetjet, kėshilllat dhe sugjerimet e diskutuesve, dedikuar stafit drejtues.
94 3,042
Tema tė vjetra (17 Viewing)
Arkivi i forumit
by alima²
14-05-14 22:23 Go to last post
830 751,773
Pa censurė
Tema tė ndryshme tė 20+ vjeēarėve
by haneza
20-02-17 20:19 Go to last post
277 25,713


What's Going On?
Currently Active Users: 177 (0 members and 177 guests)
View Who's Online
Most users ever online was 1,533, 08-03-11 at 14:56.
Dardania.de Statistics
Dardania.de Statistics
Threads: 15,276, Posts: 1,836,829, Members: 15,443
Welcome to our newest member, Elviis

Contains New Posts   Forum Contains New Posts
Contains No New Posts   Forum Contains No New Posts

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

All times are GMT +1. The time now is 07:23.
Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2017, vBulletin Solutions, Inc.