Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

>>**EF-G**<< i vlerėsuar jo keq

>>**EF-G**<< >>**EF-G**<< nuk ėshtė nė linjė

>>**EF-G**<<

Visitor Messages

Showing Visitor Messages 1 to 1 of 1
 1. Vickk
  14-06-17 15:14
  Vickk
  Pėrshėndetje.
  Unė jam Vicky, i pashė tė dhėnat tuaja dhe u bėra i interesuar tė njihja.
  Mė kontaktoni drejtpėrdrejt nė adresėn time e-mail kėtu ([email protected])
  Unė do t'ju pėrgjigjem me fotot e mia mė shumė, kam diēka tė rėndėsishme pėr tė ndarė me ju.
  Duke shpresuar pėr tė dėgjuar nga ju.

About Me

 • About >>**EF-G**<<
  Biografia
  jam ferdinand pergegaj i kam floket e kafta syt e kaft jam1.65m shkurt me thrrasin fedi
  Vendndodhja
  ne republiken e kosoves komuna e gjakoves
  Interesat
  te jem nje haker
  Profesioni
  shkolla,sporti,muzika
  Motoja
  muzika
  Gjinia
  Mashkull

Statistics

Totali Postimeve
Visitor Messages
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 12-10-09 12:58
 • Anėtarėsuar: 12-10-09
 • Referime: 0

Informacion Kontaktimi


Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 07:57.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2023, Jelsoft Enterprises Ltd.