Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Go Back   Dardania.de > Members List
User Name
Password

power8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėm

power8 power8 is offline

About Me

 • About power8
  Biografia
  3 master's e 1 dktorature ne Francė
  Vendndodhja
  Republika e Kosoves
  Interesat
  Gjithemone sovran ne
  Motoja
  Duaje popullin dhe shtetin tend; do te shperbleje perendia !
  Gjinia
  Mashkull
 • Signature
  Njeri pa firmė !

Statistics

Total Posts
General Information
 • Last Activity: 17-09-17 17:11
 • Join Date: 22-08-13
 • Referrals: 0

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

All times are GMT +1. The time now is 10:15.
Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2017, vBulletin Solutions, Inc.