Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

Kaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėm

Kaqanikasja Kaqanikasja nuk ėshtė nė linjė

Visitor Messages

Showing Visitor Messages 11 to 20 of 29
 1. premium
  23-05-13 07:58
  premium
  urime ditlindja kaqanikase antare e nderuar , e bafsh edhe 100 vite te tjera me nje jete te lumtur
 2. schütze
  21-05-13 10:37
  schütze
  ju uroj nje dit te mbar,me Respekt schütze
 3. tipi engjellor
  13-05-13 12:14
  tipi engjellor
  desha te le nje pershedetje ketu......pasi mp te jane mbushur hahahahah
 4. turisti
  24-04-13 15:24
  turisti
  Pershendetjet e perzemerta vendase.
 5. LuLjaa
  23-05-12 00:45
  LuLjaa
  Kojshikeee Urime Ditelindjen, t'uroj gjithe t'mirat ne Jete
  i gezofsh edhe shume tjera ... :)
 6. AliSia
  31-12-11 19:20
  AliSia
  Gėzuar dhe urimet mė tė sinqerta pėr vitin 2012, me plot shėndet, mirėsi, begati dhe lumturi ne( Familje ) dhe nė jetė...Le tė jetė viti i realizimeve tė tė gjitha dėshirave tuaja shpirtėrore...Gezuar!
  Nga AliSSiA!
 7. emine
  08-08-11 20:07
  emine
  me mungone prania jote ne FD,uroi te jesh mire ?!
 8. turisti
  21-07-11 22:32
  turisti
  Pershendetjet e perzemerta vendase.
 9. Qika^Me^Kule
  28-06-11 13:16
  Qika^Me^Kule
  Te pershendes synceeee :D a po vien moi ???
 10. Kaqanikasja
  05-06-11 13:16
  Kaqanikasja
  o pershendetje te gjitheveee paqi nje vikend te mire

About Me

 • About Kaqanikasja
  Biografia
  Jam Kjo qe jam
  Vendndodhja
  ne nje vend qe gjithmon kam deshire te jem
  Interesat
  Kam shum
  Profesioni
  Zyrtare ne KK/K
  Motoja
  Jeta eshte e mire kur din te jetosh
  Gjinia
  Femer
 • Firma
  Secilėn vepėr tėnde kryeje si tė ishte fjala pėr veprėn e fundit Jetėsore..

Statistics

Totali Postimeve
Albums
Visitor Messages
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 06-03-15 15:29
 • Anėtarėsuar: 06-04-09
 • Referime: 1

Friends

Showing Friends 1 to 6 of 6

Informacion Kontaktimi

Mesazhimi i Ēastit
Send an Instant Message to Kaqanikasja Using...
This Page
http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=26218

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 12:30.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.