Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

Kaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėmKaqanikasja i pazėvėndėsueshėm

Kaqanikasja Kaqanikasja nuk ėshtė nė linjė

Visitor Messages

Showing Visitor Messages 1 to 10 of 29
  1. Ylli-1
    25-09-14 14:23
    Ylli-1
    Pse nuk vjen te flasim!?
  2. Ylli-1
    11-09-14 13:02
    Ylli-1
    @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
  3. Ylli-1
    10-09-14 13:23
    Ylli-1
    .................................
  4. Ylli-1
    04-07-14 10:07
    Ylli-1
    .................................
  5. Ylli-1
    24-12-13 09:33
    Ylli-1
    .................................
  6. Ylli-1
    19-12-13 08:38
    Ylli-1
    Pershendetje Kaqanikase
  7. Kaqanikasja
    24-05-13 07:41
    Kaqanikasja
    Falemnderit te gjitheve per urime
  8. turisti
    23-05-13 21:51
    turisti
    Urimeeeeeeeeeee,vendase,shume shendet dhe lumturi ne jete.
  9. Dardanesha
    23-05-13 12:47
    Dardanesha
    Kaqanikase urime ditelindjen, ti uroj gjithe te mirat ne jete dhe realizim e qdo deshire, te puth fort.

    Dardanesha
  10. schütze
    23-05-13 09:15
    schütze
    urime ditlindja e nderuar,uroj gjith te mirat edhe Jet te gjat e te lumtur

About Me

  • About Kaqanikasja
    Biografia
    Jam Kjo qe jam
    Vendndodhja
    ne nje vend qe gjithmon kam deshire te jem
    Interesat
    Kam shum
    Profesioni
    Zyrtare ne KK/K
    Motoja
    Jeta eshte e mire kur din te jetosh
    Gjinia
    Femer
  • Firma
    Secilėn vepėr tėnde kryeje si tė ishte fjala pėr veprėn e fundit Jetėsore..

Statistics

Totali Postimeve
Albums
Visitor Messages
General Information
  • Aktivizimi i Fundit: 06-03-15 15:29
  • Anėtarėsuar: 06-04-09
  • Referime: 1

Friends

Showing Friends 1 to 6 of 6

Informacion Kontaktimi

Mesazhimi i Ēastit
Send an Instant Message to Kaqanikasja Using...
This Page
http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=26218

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 13:51.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.