Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

dafinausa i vlerėsuar jo keq

dafinausa dafinausa nuk ėshtė nė linjė

About Me

 • About dafinausa
  Biografia
  kosovare
  Vendndodhja
  usa
  Profesioni
  hospital
  Motoja
  me jetu ...dhe kurr mos mu nervozu
  Gjinia
  Femer

Statistics

Totali Postimeve
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 12-10-09 19:31
 • Anėtarėsuar: 12-10-09
 • Referime: 0

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 11:44.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.