Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

Hajdede VIPHajdede VIPHajdede VIPHajdede VIPHajdede VIPHajdede VIPHajdede VIPHajdede VIP

Hajdede Hajdede nuk ėshtė nė linjė

I pakėnaqur

Visitor Messages

Showing Visitor Messages 1 to 2 of 2
 1. Oltiana1
  10-05-11 10:25
  Oltiana1
  Hajdede , pėrshėndetje ! :)

  Qofsh mirė kudo qė tė dėrgojnė valėt e jetės dhe qofsh i shoqėruar vetėm me gjėra tė mira !!!

  P.s ( mungon goxha shumė prania jote me gjithė shkrimet e arta qė i kishe )
 2. elvio
  22-02-11 19:14
  elvio
  Te pershendes Hajdede,edhe deshiroj te mira te kesh gjithmone.
  Elvio

About Me

 • About Hajdede
  Gjinia
  Mashkull
 • Firma
  "Hajdede" ka braktisur forumin.

Statistics

Totali Postimeve
Visitor Messages
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 29-07-10 23:38
 • Anėtarėsuar: 09-05-10
 • Referime: 0

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 00:12.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2022, Jelsoft Enterprises Ltd.