Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

Amina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėmAmina i pazėvėndėsueshėm

Amina Amina nuk ėshtė nė linjė

Miss Buzeqeshja

Visitor Messages

Showing Visitor Messages 1 to 10 of 15
  1. lirik
    10-05-13 18:51
    lirik
    e di si quhej nje lule-ather kur buzqeshte stina-e di beharė kur me perkule-- rashe ne dy gjunj qe ti marr erė- ajo quhej amina--me fletet ngjyre famshme ne pranvere ---per miken time amina vargje
  2. vjeshta
    02-12-12 17:08
    vjeshta
    Flm shume ,pershendetje edhe ty .
  3. vjeshta
    14-03-12 19:07
    vjeshta
    Mire mire Amina ,po gjindemi disi ,flm ,Po ti qka na thua per andej ...po jo nga staffi ?:P
    Urime edhe posti i Moderimit .:)
  4. Amina
    11-03-12 20:50
    Amina
    Ju falenderoje te gjitheve per viziten...
  5. Skyfter
    23-02-12 18:08
    Skyfter
    qy qy moderatore... buzqeshja ti hap rruget hahah :P

    urime ket titull!
  6. instruktori
    30-06-11 21:05
    instruktori
    Amina e nderuar Pershendetje te perzemerta nga Instruktori
  7. Dreni30
    08-04-11 23:49
    Dreni30
    Pėrshėndetje Amina, shpresoj tė jeni mirė me shėndet dhe bukur po kaloni kėto ditė tė bukura pranėvere.
    Dreni.
  8. Urata
    06-04-11 23:38
    Urata
    Amina, t'pershendet tezja....!
  9. Amina
    19-03-11 16:52
    Amina
    Albonita , flmmmm :)...
  10. Albonita
    19-03-11 13:23
    Albonita
    Amina...Te pershndes Zemrsishte..dhe deshiroja , te kesh nje Fund jave te mrekullushme ashtu sic je vet..me Plot Sinceritet ....AlbonitA.

About Me

  • About Amina
    Vendndodhja
    Gjermani
    Gjinia
    Femer
  • Firma
    "Someone like You....."

Statistics

Totali Postimeve
Visitor Messages
General Information
  • Aktivizimi i Fundit: 01-10-17 08:15
  • Anėtarėsuar: 16-10-06
  • Referime: 1

Friends

Showing Friends 1 to 8 of 8

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 19:31.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.