Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

vjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėm

vjeshta vjeshta nuk ėshtė nė linjė

Thjeshtė ,njė zė!

Visitor Messages

Showing Visitor Messages 1 to 10 of 44
  1. gjini
    07-06-17 13:16
    gjini
    pershendetje pas kaq shum vitesh oj Vjeshta e madhe je
  2. Edonisi
    05-04-14 19:27
    Edonisi
    Faleminderit e ta kthefsha veres haha.
    Te pershendes :)
  3. Edonisi
    26-06-13 19:20
    Edonisi
    Pershendetje!
    E kuptova qe je ne Peje por nuk e kuptova se ēfare ben atje pa mikun tend /shaka/ :D Shpresoj se do ia kaloni bukur, si ne Peje ma, vend ku njeriu gjen harmoni dhe qetesi shpirterore.

    ps. mos harro me i pi do boza per mu hahaha
  4. turisti
    12-06-13 18:22
    turisti
    Pershendetjet e shumta .
  5. Edonisi
    31-03-13 19:37
    Edonisi
    Eee atehere eshte bashkamesele, qyli nuk na kishte ba zararė. :D :)

    E ke shkru ''meglio di me'' :P :D

    U knaqe ti me pushime hahah. Gjejmi njo dy dite, kshtu si shok, nuk po du me't mbeten borxh hahahhaha! :)
  6. Edonisi
    27-03-13 15:36
    Edonisi
    Falemnderit, sei meravigliosa!:) A e shkrova mirė! :P
    Andej ke na mjaftonė me u mar me diēka edhe bozagjia qenka qyl ēa po don ma mire!! :D
  7. Edonisi
    20-03-13 14:02
    Edonisi
    Faleminderit, gjithmonė e kujdeshme! Te kam mike per merak.:)

    O sa kam qesh, ani me barke hahahahahahahh! Pejont nuk e paguajnė ujin. :D

    Nuk e ke keq, nima as gjeli a, phaaaaaaaaa :D
  8. Edonisi
    13-03-13 10:09
    Edonisi
    Si ne Peje ma, duhesh me i mesu ligjeratat e rrugve per me pshtu nga situatat e komplikuara :D Ne mahallėn time t'hupim kepucat prej komve e le mo shtepia hahahah
    Vitet shkojnė, disa perseriten.:D
    A su ba pa pesė evro ajo kenga a? Nejse se tjera here do e gjej nje pa t'holla hahahah! E per bozė, kysmet dhe me kenaqesi :)
    Te pėrshėndes dhe mirė u shkrufshim. :)
  9. Dardanesha
    01-03-13 17:41
    Dardanesha
    Loqk u befsh 100 vjeq, fat dhe mbaresi ne jete :)
  10. Edonisi
    28-02-13 09:19
    Edonisi
    Hahahaha o me kope :P
    Qajo pra, eshte shume efiikase per mickoja:D Sa i perket huas, pse jo! Do t gjej dy dite ku ske asnje pergjegjesi hahahah

    ps , lexova diku qe sot eshte dita jote! Urime te perzemerta nga une.Uroj qe cdo dite te jete e jotja, cdo dite te ket kuptim dhe qe cdo dite te ju dhurojė buzėqeshje, shendet,dashuri, fat dhe lumturi ne jete. :)

    Te pershendes me nje kenge te dukagjinit,enkas per diten tende :P
    ''Ne qarshi te vogel tre Pejon, kenga e moēme kenga e jonė''

    [URL]http://www.youtube.com/watch?v=nO0nk9KF6bU&feature=youtu.be[/URL]

About Me

  • About vjeshta
    Vendndodhja
    neutrale
    Gjinia
    Femer
  • Firma
    Faleminderit qe ekziston !

Statistics

Totali Postimeve
Visitor Messages
General Information
  • Aktivizimi i Fundit: 06-06-19 21:52
  • Anėtarėsuar: 01-05-05
  • Referime: 8

Friends

Showing Friends 1 to 10 of 24

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 23:27.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.