Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

power8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėm

power8 power8 nuk ėshtė nė linjė

About Me

  • About power8
    Biografia
    3 master's e 1 dktorature ne Francė
    Vendndodhja
    Republika e Kosoves
    Interesat
    Gjithemone sovran ne
    Motoja
    Duaje popullin dhe shtetin tend; do te shperbleje perendia !
    Gjinia
    Mashkull
  • Firma
    Njeri pa firmė !

Statistics

Totali Postimeve
General Information
  • Aktivizimi i Fundit: 24-11-22 19:28
  • Anėtarėsuar: 22-08-13
  • Referime: 0

Informacion Kontaktimi


Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 22:08.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2022, Jelsoft Enterprises Ltd.