Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Lista e Anėtarėve
Emri
Fjalėkalimi

marius i vlerėsuar jo keq

marius marius nuk ėshtė nė linjė

marius

About Me

 • About marius
  Biografia
  jam 181 i gjat me sy blu jeshil dhe te verdh esmer me pak fjal simpatik
  Vendndodhja
  ne tiran
  Interesat
  te behem model
  Profesioni
  nuk kam
  Motoja
  ------

Statistics

Totali Postimeve
General Information
 • Aktivizimi i Fundit: 11-02-09 21:01
 • Anėtarėsuar: 11-02-09
 • Referime: 0

Informacion Kontaktimi

Mesazhimi i Ēastit
Send an Instant Message to marius Using...
This Page
http://dardania.de/vb/upload/member.php?u=25905

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 23:12.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd.