Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Go Back   Dardania.de > Members List
User Name
Password

Kodra i pazėvėndėsueshėmKodra i pazėvėndėsueshėmKodra i pazėvėndėsueshėmKodra i pazėvėndėsueshėmKodra i pazėvėndėsueshėmKodra i pazėvėndėsueshėmKodra i pazėvėndėsueshėmKodra i pazėvėndėsueshėmKodra i pazėvėndėsueshėmKodra i pazėvėndėsueshėmKodra i pazėvėndėsueshėm

Kodra Kodra is offline

Super Moderator

Visitor Messages

Showing Visitor Messages 1 to 4 of 4
 1. lazdrani
  31-12-11 17:18
  lazdrani
  [IMG]http://www.dubymusic.de/images/2012-planets.jpg[/IMG]


  [FONT=Franklin Gothic Medium][SIZE=3]Gėzuar Vitin e Ri 2012 [/SIZE][/FONT]
 2. lovely
  22-10-11 16:38
  lovely
  Kjo ngjyra jote e kuqe, syte po mi merr, po nuk me nali me ta lan ni shnetje qitu, t thjeshte, t sincerte, dhe plot respekt :))
 3. Kodra
  02-10-11 19:08
  Kodra
  E nderuara Albonita, tė falemnderoj pėr kėto fjalė dhe pėr paraqitjen tėnde tė parė kėtu.

  Shpresoj tė kesh "kėmbėn e hajrit".

  Gjithashtu pėrshėndetje dhe gjithė tė mirat.


  Kodra
 4. Albonita
  02-10-11 18:03
  Albonita
  Me prano si e prara te trokas po ketu.??

  Kam nderin dhe Rrespektin te le po ketu nje pershndetije nga Zemra
  Ku do se gjidesh,deshiroia gjitha te mirat pac mbremie te mrekullushme.
  Me plot sinceritet dhe Rrespket AlbonitA.

  Faliminderit.

About Me

 • Signature
  Shteti Funksional ėshtė Alergjik ndaj Korrupcionit

Statistics

Total Posts
Visitor Messages
General Information
 • Last Activity: 04-08-13 19:26
 • Join Date: 05-05-05
 • Referrals: 1

Friends

Showing Friends 1 to 2 of 2

Hyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

All times are GMT +1. The time now is 23:18.
Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2017, vBulletin Solutions, Inc.