Tema: Dashuria
Shiko Postimin Tek
Vjetėr 06-12-12, 11:53   #7
Le jardin des disparus
Bulevardi i muzave!
 
Avatari i Le jardin des disparus
 
Anėtarėsuar: 22-10-12
Vendndodhja: Nė kopshtin e t`pagjeturve!
Postime: 408
Le jardin des disparus i pazėvėndėsueshėmLe jardin des disparus i pazėvėndėsueshėmLe jardin des disparus i pazėvėndėsueshėmLe jardin des disparus i pazėvėndėsueshėmLe jardin des disparus i pazėvėndėsueshėmLe jardin des disparus i pazėvėndėsueshėmLe jardin des disparus i pazėvėndėsueshėmLe jardin des disparus i pazėvėndėsueshėmLe jardin des disparus i pazėvėndėsueshėmLe jardin des disparus i pazėvėndėsueshėmLe jardin des disparus i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Dashuria

Dashuria mė ngjan nė detin. Ne futemi nė tė dhe s`dijmė nė do dalim prapė... Lundrime nganjėherė tė pafatshme e zhytje plot rreziqe, shkėmbinj tė padukshėm e rryma qė tė marrin nė pakthim, peshkaqenė e gjeratore... Por nuk ka pėrse tė heqėsh dorė nga DASHURIA pse paska njė mėnyrė pėr tė tė gėlltitur sikur deti, qė mė mijėra kėnaq e ndonjėri shtrenjtė e paguan!
__________________
Koha mė bėn tė harroj disa njerėz, disa njerėz mė bėjnė tė harroj kohėn, ndėrsa disa tė tjerė janė koha ime! http://dai.ly/x1971hq

Herėn e fundit ėshtė Redaktuar nga Le jardin des disparus : 06-12-12 nė 11:56
Le jardin des disparus Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė