Tema: Rita Ora
Shiko Postimin Tek
Vjetėr 25-09-12, 13:32   #41
Zero Cool
Administratorėt
 
Avatari i Zero Cool
 
Anėtarėsuar: 18-03-03
Vendndodhja: Netherland
Postime: 24,987
Zero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėmZero Cool i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Rita Ora

Rita Ora merr propozim nga njė shqiptar


Kėngėtarja, Rita Ora pak kohė mė parė ka deklaruar se nuk ėshtė nė lidhje me askėnd dhe pėr tė dashur ajo do tė donte tė gjente njė shqiptar.

Nė njė intervistė tė realizuar pėr njė emisionin, Randown, Rita merr njė propozim nga vet prezantuesi i kėtij emisioni, i cili thotė se ėshtė shqiptar nga Korēa.

Prezantuesi, madje i prezanton Ritės edhe tatun Shqiponje nė gjoksin e tij.


__________________
Asgjė nuk ėshtė e pamundur. Pamundėsinė apsolute e shkakton mosdija jonė reale.
Zero Cool Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė