Tema: lirik
Shiko Postimin Tek
Vjetėr 12-06-12, 01:12   #711
lirik
 
Anėtarėsuar: 09-02-07
Postime: 13,331
lirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėmlirik i pazėvėndėsueshėm
Gabim AW: Titulli: lirik

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga jEtA_1 Shiko postimin
Uroj qe shkrimet e tua kushtuar popullit tone te vuajtur nder shekuj te lexohen nga te gjith ata qe lexojn ketu

.............................

Un jam nje lule qe shpeshher kam qele ne mes te therrave -ka pas raste kur therrat qitnin flete dukeshin si lule e me ne fund qitnin therret e tyre te zezė sa interesant jan disa lloje kur dua ti shtij fletet ne me ste therrave me therrin-
................................

per ty kam fjale te veqant permallohem -ti e njeh vuajtjen dhe vleren drejtesi poashtu ke -nuk je si disa kaleleon qe ne mgjens kan ngjyre tjeter ene mbremje ndrojne ngjyrat -me pelqen stoicizmi yt konstant i qendrueshem -
keto jan tipare te nje karakteri dhe logjike njerzore qe e ke -ka shum njerz qe kan vyrtyte te mira por e keqjy etyre esht s ene mes te shum vlerave i kan edhe disa te meta te tyre qe jan prishse te bukurive te tyre e ato njolla
lirik Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė