Shiko Postimin Tek
Vjetėr 28-01-08, 17:01   #95
LOJETARI
Administratorėt
 
Anėtarėsuar: 12-10-05
Postime: 3,420
LOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėmLOJETARI i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: A ka pengesa mosha ne Dashuri?

Diferenca nė moshė ,jo vetėm qė mundė tė bėhet pengesė ,por ajo nė njė farė mėnyre ėshtė edhe gjenerator kryesor i prodhimit tė largesave emocionale nė mes tė njė ēifti ,qė si rrjedhojė e ka zbehjen ,nė mos shuarjen e plotė tė kėtyre ndjenjave .
Fizikisht ėshtė e pamundur qė kjo diferencė tė zhduket ,kėshtu qė ēifti detyrohet tė harxhoj energji shtesė pėr tė mbushur kėtė vakum biologjik i cili nuk guxon tė nėnēmohet nė raport me kėtė lidhje emocionale .Njė lidhje e tillė me kohė rezulton me njė disbalansim tė forcave ,ngjashėm me ekipet e futbollit tė ligės sė parė me ato amatore apo seniore. Loja zėnė vend por efektin e vet e ka vetėm nė formė miqėsore .D.m.th. ........hapni syte mirė kur tė lexoni ēertifikatėn e lindjes sė "ekipit kundėrshtar" ,pėrndryshe ......
__________________
Perfekte Frauen gibt es in jeder Ecke , so sprach der Gott und schuf die Erde , rund.

Femra perfekte ka nė ēdo qyshe ,kėshtu tha zoti dhe krijoi tokėn e rrumbullakėt .
LOJETARI Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė