Shiko Postimin Tek
Vjetėr 05-12-04, 15:49   #7
Pessimiste
 
Anėtarėsuar: 18-11-04
Vendndodhja: zvicer
Postime: 16
Pessimiste e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Pessimiste Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek Pessimiste
Gabim hmm?

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga turisti
Juhu,mire se erdha.Prap une.TE JESH I MADHE DON TE THOT TE JESH I PAKUPTUAR.Jim Morisoni ka qene viteve '70-ta ndoshta pothuaj me mendimet e veta dhe vizionet e tij para kohes kur ka jetuar,per ate ndoshta nuk ka qene i kuptuar mjaft...boll,a?Pershendetje.
s'pajtohem me jim morison, eheh ndoshta ka qene pak si ne hava kur ka thene ate?? Ka pasur sigurisht nje trip te vecante.. JO shaka..
Sigurisht cdo njeri shikone se pari interesin e vete, por pse i pakuptuar?
edhe gjithe keto thenje jane shume sa per sy e faqe, dmth s'vlejn per cdo njeri...
por sigurisht per disa njerez :)


diten e mire
Pessimiste Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė