Shiko Postimin Tek
Vjetėr 24-08-05, 23:55   #30
Vetima
 
Anėtarėsuar: 20-08-05
Postime: 916
Vetima i vlerėsuar jo keq
Gabim

Heshtja eshte e mire por gjithmone nuk ja vlen edhe te heshtesh.
-Mos fol aty ku duhet heshtur dhe mos heshte aty ku duhet folur!-


Vetima!
Vetima Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė