Shiko Postimin Tek
Vjetėr 19-05-06, 22:54   #3
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,346
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Shoqėria ime ėshtė multinacionale.
Kriter i vetėm pėr t`u shoqėruar me dikend ėshtė komunikimi i drejtė dhe pa interesa personale.
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė