Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Go Back   Dardania.de > Tė ndryshme > Pėrshėndetje dhe Urime
User Name
Password
Pėrshėndetje dhe Urime Uroni ditėlindjet, festat, fejesat(?)...Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 21-02-11, 09:47   #916
Buqja_ch
Prishtinalike
 
Buqja_ch's Avatar
 
Join Date: 03-03-07
Location: Zh _ Pr
Posts: 21,000
Buqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Buqja_ch

Quote:
Originally Posted by Albonita View Post
Dashuria nuk ėshtė tradite dhe as feste, eshte ushqim i perditshem per te krijuar nje shoqeri te forte dhe te lidhur dhe ne dite tilla, duhet tė kujtojmė te gjitha ato qe na bejne njerez me te mire dhe me me vlera, njerez qe kane humanizėm dhe zemėr tė gjerė pėr tė dhuruar buzėqeshje dhe gėzim, per nje shoqeri nga e cila burojnė vetem dhurata dhe lule ndjenjash.
Te thuash fjale tė bukura nuk eshte turp, sepse nuk eshtė turp te dhurosh lumturi njerezve te shtrenjte te jetes tende!
Sot shfrytzoj kohen te le fjal te bukra per Diten e SHEN VALENTINIT!
Pac gjithmon Dashuri lumturi miresi gjat gjith jetes Tende!
Sinqerishte -----> AlbonitA

Sinqerishte nuk kame me shume fjale te shtoi se e prishi bukurin e keti teksti ,,vetem gjithemone paq
lumturi e dashuri ne jeten tende , sa fjale embel qe me je ..

te qaffff Buqja shume

.
__________________
Shkėputja e Yllit nga qielli nuk lidhet pėr fatin e askujt ... !!!!
Buqja_ch Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Nyje Interesante
Old 21-02-11, 09:52   #917
Buqja_ch
Prishtinalike
 
Buqja_ch's Avatar
 
Join Date: 03-03-07
Location: Zh _ Pr
Posts: 21,000
Buqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Buqja_ch

Quote:
Originally Posted by LuLjaa View Post
.. garant je tu knaaaaq
t`deshiroj pushim te rehatshum ooojj Buqjoo
veē edhe dyqysh hiq s`po muj me besu qe s`vjen ka une
nese munesh qef kisha pas, po nese jo shnosh .... veres
qaff shume e selam motres ....

E dashura Lule ,hiq pa garant u knaqa po ftoft mu duk ne fillim hahaha u mesova
as une kurr nuk mendoi te vi andej e mos te te takoi ,,por te pakten e dine qe te kujtoi nuk te harroi
Perseri ne Maj jam andej jame e sigurt se ato dite ti do te jesh kah une deshte apo nuk deshte hahaha

Selam ki edhe ti nga motra ... Mire u pafshim

me mungon me shume se shume ........ Buqja

.
__________________
Shkėputja e Yllit nga qielli nuk lidhet pėr fatin e askujt ... !!!!
Buqja_ch Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 21-02-11, 09:56   #918
Buqja_ch
Prishtinalike
 
Buqja_ch's Avatar
 
Join Date: 03-03-07
Location: Zh _ Pr
Posts: 21,000
Buqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėmBuqja_ch i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Buqja_ch

Quote:
Originally Posted by Kaqanikasja View PostUrime dita e te dashuruarve qofshi tė dashuruar gjithmone

Kaqanikase lumja ti tash kuptova se je puntore nuk paske ndi lodhje nga gjithe keto urime qe i ke sjell ne FD ....
Dashuri lumturi e shume e shume festa festofesh ne jeten tende me me te dashurit e tu
paq shendet shoqe

te pershndes e te FLM shume Buqja ,,nje jave te mbare pune te uroj ..

.
__________________
Shkėputja e Yllit nga qielli nuk lidhet pėr fatin e askujt ... !!!!
Buqja_ch Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 24-02-11, 15:54   #919
Qika^Me^Kule
Prap e fshehur pase Teje.
 
Qika^Me^Kule's Avatar
 
Join Date: 26-02-09
Location: Aty me gjene , nen hijen Tende qe me le amanet !!
Posts: 13,732
Qika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Buqja_ch

Oi.... miss CH-s

Te pershendes.... ku do ce gjindesh... duke te uruar gjitha te mirat....

P/s. Oi..... blazmakeks... kuss... Ty....


Qika^Me^Kule Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 03-03-11, 00:26   #920
Murgesha
 
Murgesha's Avatar
 
Join Date: 24-10-03
Location: Diku nėpėr botė....
Posts: 41,048
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Buqja_ch

Buqe e dashur, urime 4 vjetori i lindjes sate ne Dardani.

U rritsh e u bafsh e madhe ne ket forum qe bashkoi zemrat e mendjet e bashkatdhetareve shqiptare nga gjitha vendet e botes.
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!

Last edited by Murgesha; 03-03-11 at 00:26.
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 03-03-11, 09:00   #921
lovely
SuperAdmunininistratore
 
lovely's Avatar
 
Join Date: 04-12-07
Posts: 33,877
lovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Buqja_ch

Burbuqe, i mire mengjesi t kofte :)

jam dal ren qishtu me jau uru ditelidjet, ani kqyri prishtinaliket per ni dite kokan le


Urime ditelindja, gezofsh edhe shume tjera me plot t mira


__________________
*I keep your heart.. I keep it in my heart!*
lovely Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 03-03-11, 10:43   #922
Antika
 
Antika's Avatar
 
Join Date: 05-03-09
Location: ..n'kryeveni.
Posts: 1,907
Antika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėmAntika i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Buqja_ch

Urime edhe TY buqe,i befshe edhe 40 ne FD.

http://www.youtube.com/watch?v=fZ-21xt1tqE
__________________
Mendjet e mėdha diskutojne idetė,
Mendjet mesatare diskutojnė ngjarjet,
dhe Mendjet e vogla diskutojnė Njerėzit!!

..sidoqoftė,mirėdita jetė!
Antika Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 03-03-11, 11:02   #923
jEtA_1
My Eye
 
jEtA_1's Avatar
 
Join Date: 01-01-07
Location: Londer
Posts: 3,562
jEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėmjEtA_1 i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Buqja_ch

Oj Buqe ku je moj mikesh si po ja kalon ne CH a mos po ma sheh ni moter qe e kam asajde hahaha
urime kater vjetorin si antare e forumit Dardan i befsh edhe 100 tjera ketu bashke me te gjithe ne
__________________
Ne endra nene po me vjene ralle
Ndonse te varri kame ardhur shpesh
Cdo lot i imi pikon vec malle
Ti nuk me flet vetem buzqesh...
jEtA_1 Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 03-03-11, 15:36   #924
Qika^Me^Kule
Prap e fshehur pase Teje.
 
Qika^Me^Kule's Avatar
 
Join Date: 26-02-09
Location: Aty me gjene , nen hijen Tende qe me le amanet !!
Posts: 13,732
Qika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėmQika^Me^Kule i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Buqja_ch

E dashura Buqe Urime urime dhe Ty.... cdo te mir ne jete te Uroi..... qofsh e gezuar perhere...!!


Qika^Me^Kule Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 03-03-11, 17:03   #925
Oqeani
 
Oqeani's Avatar
 
Join Date: 03-02-08
Location: Nėn hijen qiellore
Posts: 24,373
Oqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėmOqeani i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Buqja_ch

Perhajr ;)
__________________
Shpresa ėshtė e vetmja gėnjeshtėr qė i besohet !!!
Oqeani Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 03-03-11, 17:29   #926
Luana
Luanesha
 
Luana's Avatar
 
Join Date: 09-11-03
Posts: 14,570
Luana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėmLuana i pazėvėndėsueshėm
Default Buqja_ch

Eh koke bo me tapi ti ne ket keshtjel!l ...hajde hajr ishalla !

Te pershendes edhe te qafi fort
__________________
Tė gjithė e din se si dukem, por askush se di se kush jam nė tė vėrtet!!!!!
Luana Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 03-03-11, 20:00   #927
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
turisti's Avatar
 
Join Date: 25-07-04
Location: Mahalla e azganave p/n
Posts: 47,641
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Buqja_ch

Buqke shoqke ,

Urime ditelindja per shume vite,urime per shume gezime dhe urime per shume betejat e reja me deshire se te gjithat do t'i fitojsh.

Jete te gjate dhe te lumtur !!!

Nga zemra,
TURISTI.__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 03-03-11, 20:56   #928
Diana007
Miss Dardania 2007
 
Diana007's Avatar
 
Join Date: 04-10-04
Location: Ne Zemer Te Gazit ♥
Posts: 39,572
Diana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Buqja_ch

Buqe te pershendes shum,,,, e te uroj edhe shum vite te tjera te jesh ne fd te japish edhe shum shkrime te bukura ketu

__________________
♥(Æ`“•.ø(Æ`“•.ø _________❀✿❀_________ ø.•““Æ)ø.•““Æ)♥
.>>>>> ✿°° ❀✿❀ ..L & L Xemlat e Mamit... ❀✿❀ °° ✿>>>>
♥(_ø.•““(_ø.•““ ÆÆÆÆÆÆÆÆÆ❀✿❀ÆÆÆÆÆÆÆÆÆ `“•.ø_)““•.ø_)♥.
Diana007 Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 04-03-11, 00:43   #929
LaCoStA
Rяėmbyeя
 
LaCoStA's Avatar
 
Join Date: 28-12-07
Location: N'katun t'moēėm :P
Posts: 14,095
LaCoStA i pazėvėndėsueshėmLaCoStA i pazėvėndėsueshėmLaCoStA i pazėvėndėsueshėmLaCoStA i pazėvėndėsueshėmLaCoStA i pazėvėndėsueshėmLaCoStA i pazėvėndėsueshėmLaCoStA i pazėvėndėsueshėmLaCoStA i pazėvėndėsueshėmLaCoStA i pazėvėndėsueshėmLaCoStA i pazėvėndėsueshėmLaCoStA i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Buqja_ch

Qy Buqja e paska pas ditelindjen?!

Hajde perhajr moj Buqe, e ishalla i gezon edhe shume tjera, me shendet dhe shume te mira ne jete.

Nashta po ta uroj pak me vonese, po qysh ka than ai i moqmi, ma mire vone se hiq

__________________
Nėse e sheh dike pa buzėqeshje, jepja njė tėnden!
LaCoStA Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 05-03-11, 00:43   #930
LuLjaa
Ferizajlike
 
LuLjaa's Avatar
 
Join Date: 06-03-07
Location: Ngat Kojshive..
Posts: 32,303
LuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėmLuLjaa i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Buqja_ch

Quote:
Originally Posted by Murgesha View Post
Buqe e dashur, urime 4 vjetori i lindjes sate ne Dardani.

U rritsh e u bafsh e madhe ne ket forum qe bashkoi zemrat e mendjet e bashkatdhetareve shqiptare nga gjitha vendet e botes.

Buqe mos e kan marr gabim keta tjeret me kete urim te dades Murgesh :D
kjo ta ka uru 4 vjetorin qe ke hi qetu ne Dardani jo Ditelindjen
se edhe une neser i boj 4 vjet hahahaa

PS. Kallxom nese e ki pas pernime Ditelindjen ta uroj mos te koritna :)


__________________
● Dashuria vleresohet, aty ku shijohet ●
LuLjaa Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is OffHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

All times are GMT +1. The time now is 05:18.
Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2017, vBulletin Solutions, Inc.