Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Kultura > Kuzhina & Gatimi
Emri
Fjalėkalimi
Kuzhina & Gatimi Receta nga kuzhina shqiptare dhe nga mbarė bota.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 14-01-13, 12:53   #16
Alima
Banned
 
Avatari i Alima
 
Anėtarėsuar: 14-08-11
Postime: 6,904
Alima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėmAlima i pazėvėndėsueshėm
Gabim Titulli: Filetė viēi me kėrpudha ...

...

Nuk e di a ju tregova se ėshtė tej mase i shijshem specialiteti...ps.Dallėndyshe me numer ,nuk ta harroj kete tradhėti , dije :D
.
__________________
Kurr mos debato me budallenjte,...ata te terheqin ne nivelin e tyre,pastaj te mundin me pervojen e tyre !
M.T.
Alima Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 24-01-13, 16:34   #17
Gjiki
 
Anėtarėsuar: 25-11-11
Postime: 157
Gjiki i pazėvėndėsueshėmGjiki i pazėvėndėsueshėmGjiki i pazėvėndėsueshėmGjiki i pazėvėndėsueshėmGjiki i pazėvėndėsueshėmGjiki i pazėvėndėsueshėmGjiki i pazėvėndėsueshėmGjiki i pazėvėndėsueshėm
Gabim Re: Filetė viēi me kėrpudha ...

Halime... as n'kuzhinė nuk po t'lojnė rahat a? hahahaha

ku mbetum? a po nime, fileta e viēit, une nuk i qes as hudhėr as vaj ulliri, e gjujė n'skarė 4 minuta (2x2) edhe e ha si kanibal :)
Gjiki Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-06-22, 14:52   #18
gaurij
 
Anėtarėsuar: 25-05-22
Postime: 11
gaurij i vlerėsuar jo keq
Gabim vermox nitrofurantoin dulcolax vermox accutan

vermox tabletten rezeptfrei vermox kaufen ohne rezept vermox kaufen nitrofurantoin ohne rezept nitrofurantoin online kaufen nitrofurantoin rezeptfrei dulcolax rezeptfrei österreich dulcolax online kaufen dulcolax kaufen deutschland vermox ohne rezept vermox kaufen ohne rezept vermox 100mg rezeptfrei accutane rezeptfrei bestellen accutane isotretinoin kaufen accutane rezeptfrei misoprostol ohne rezept cytotec kaufen schweiz cytotec ohne rezept kaufen bupropion 150 mg kaufen bupropion 150 mg kaufen elontril rezeptfrei kaufen sildenafil ohne rezept schweiz sildenafil in der apotheke kaufen sildenafil generika rezeptfrei levitra rezeptfrei in österreich levitra ohne rezept kaufen vardenafil generika kaufen baclofen rezeptfrei online kaufen baclofen rezeptfrei online kaufen baclofen ohne rezept kaufen vardenafil 10 mg kaufen levitra 10mg kaufen levitra kaufen apotheke azithromycin 500 mg kaufen ohne rezept azithromycin 500 kaufen azithromycin 250 mg kaufen tadalafil 10mg kaufen ohne rezept tadalafil 20mg kaufen in deutschland tadalafil 10mg kaufen levitra kaufen österreich vardenafil 20mg kaufen vardenafil ohne rezept tadalafil 5mg rezeptfrei tadalafil günstig online kaufen tadalafil kaufen rezeptfrei


gaurij Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 04:19.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2022, Jelsoft Enterprises Ltd.