Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Zona e Argėtimit > Votime & Sondazhe
Emri
Fjalėkalimi
Votime & Sondazhe Nėse keni njė pyetje dhe doni tė merrni edhe mendimin e vizitorėve tanė, kėtu mund ta postoni nė formėn e njė votimi.


Rezultati i Sondazhit : A e konsumoni duhanin?
PO 44 36.36%
JO 67 55.37%
Nganjėherė 11 9.09%
Multiple Choice Poll. Votues: 121. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh


Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 20-11-06, 09:54   #31
Prishtinasja_
 
Avatari i Prishtinasja_
 
Anėtarėsuar: 15-06-05
Vendndodhja: Larg Prishtines
Postime: 11,617
Prishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėmPrishtinasja_ i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Asnjehere, as nuk mendoj se mund ta pi !!!

Dua te ju shmangem erave te pashijshme, me prishen dhembet, me shkojne te hollat me shume, keshtu qe nuk pi.
__________________
Rendesia e njeriut nuk matet me vendin qe ai ze,por me boshllėkun qe krijon kur ai iken....!!!!
Prishtinasja_ Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 20-11-06, 10:52   #32
Kaltrushi
 
Anėtarėsuar: 07-10-04
Vendndodhja: germany
Postime: 2,285
Kaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIPKaltrushi VIP
Gabim

per fat te keq qe njo tre muaj Duhani (perndryshe: siq thot gjyshi i im: "Shurra e dreqit" ;-) me ka mbet...
por po e shof se asgje spo me qet ne KOSH TIMIN kshtu se jam duke u mundu me e rrallu...
__________________
Mikun e mire ne kohe te veshtir e ke pran, kurse miku i keq ne at kohe te len veht.
Kaltrushi Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 20-11-06, 12:56   #33
~AmaZonA~
 
Avatari i ~AmaZonA~
 
Anėtarėsuar: 08-09-06
Vendndodhja: Aty ku zbėrthehen dimesionet e fshehura te jetes...
Postime: 3,594
~AmaZonA~ i pazėvėndėsueshėm~AmaZonA~ i pazėvėndėsueshėm~AmaZonA~ i pazėvėndėsueshėm~AmaZonA~ i pazėvėndėsueshėm~AmaZonA~ i pazėvėndėsueshėm~AmaZonA~ i pazėvėndėsueshėm~AmaZonA~ i pazėvėndėsueshėm~AmaZonA~ i pazėvėndėsueshėm~AmaZonA~ i pazėvėndėsueshėm~AmaZonA~ i pazėvėndėsueshėm~AmaZonA~ i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Jo,kurr...
__________________
Te kesh femije eshte gezim, te shikosh qe femijet e tu jane te sukseseshem dhe po ecin ne rrugen e duhur eshte lumturi...
~AmaZonA~ Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 20-11-06, 13:13   #34
PlaY^_^BoY
 
Avatari i PlaY^_^BoY
 
Anėtarėsuar: 12-03-04
Vendndodhja: Luzern CH
Postime: 295
PlaY^_^BoY
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek PlaY^_^BoY Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek PlaY^_^BoY
Gabim

Valla Un e Pij Duhonin PO Jo Edhe SHum e Pij Rregullisht Ama Per 24 Deri 30 Or e Pij NJi Paqet Cigare Mir Ish Kon Mos Mi Pi HIq Po Qka Me Bo
__________________
ﮎєאַצּ PlaYBosS ﮎєאַצּ
PlaY^_^BoY Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 20-11-06, 17:43   #35
pirro
FUND!
 
Avatari i pirro
 
Anėtarėsuar: 17-12-05
Postime: 4,460
pirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek pirro
Gabim

Hajt bre pini duhat se nuk ju ban kurgjo dam.Shkenca ka deshtu lidhur me duhanin,eiiiii.

Une e pi .
__________________
ka me u bo mire..!!

FUND!
pirro Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 21-11-06, 20:34   #36
Murgesha
Administratorėt
 
Avatari i Murgesha
 
Anėtarėsuar: 24-10-03
Vendndodhja: Diku nėpėr botė....
Postime: 40,346
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Pajtohem me ty Pirro.

Unė tash jam nė dilemė se a po e konsumoj unė duhanin apo duhani mua???
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 21-11-06, 21:28   #37
Arijanit
 
Avatari i Arijanit
 
Anėtarėsuar: 19-09-06
Postime: 97
Arijanit i vlerėsuar jo keq
Post

Shprehja e preferuar:
ti gjithmone do ma prishesh planin kur un te behem cigare, ti do lesh duhanin .....
Arijanit Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-11-06, 12:03   #38
Arijanit
 
Avatari i Arijanit
 
Anėtarėsuar: 19-09-06
Postime: 97
Arijanit i vlerėsuar jo keq
Wink

Kurre edhe femija pijn duhan, dhe nuk merziten aspak ,ateher cfare presim ne....

__________________________________________________ ______
Ty gjithmone do ma prishesh planin kur un te behem cigare, ti do lesh duhanin !!!
Arijanit Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-11-06, 15:14   #39
Arianiti
 
Anėtarėsuar: 16-10-05
Postime: 8
Arianiti i vlerėsuar jo keq
Gabim

e konsumoj
Arianiti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-11-06, 20:54   #40
uliksi31
 
Anėtarėsuar: 19-11-03
Vendndodhja: catskills
Postime: 10,218
uliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Valla une dhe duhani, e sosem njani tjetrin e hajt.Hahaha
uliksi31 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-11-06, 21:08   #41
jadore
 
Avatari i jadore
 
Anėtarėsuar: 23-08-05
Vendndodhja: universe
Postime: 7,218
jadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėmjadore i pazėvėndėsueshėm
Gabim

.... o u mbyta duke u pergjigje qe po ,
... po marketing jemi duke i bere kesaj stubstance varshmerije , ....vertet shume here e pyes veten si kam kalu perpara kohen ne situata te tensionuara kur nuk e kam konsumu duhanin .... duket bote e larget ...???
jadore Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-11-06, 21:19   #42
uliksi31
 
Anėtarėsuar: 19-11-03
Vendndodhja: catskills
Postime: 10,218
uliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėmuliksi31 i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga jador
.... o u mbyta duke u pergjigje qe po ,
... po marketing jemi duke i bere kesaj stubstance varshmerije , ....vertet shume here e pyes veten si kam kalu perpara kohen ne situata te tensionuara kur nuk e kam konsumu duhanin .... duket bote e larget ...???
Jo vec ata, po a pihet kafja e mengjesit pa duhan?
uliksi31 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-11-06, 22:26   #43
Zana_ch
"Mistrece Gjakovare"
 
Avatari i Zana_ch
 
Anėtarėsuar: 26-08-05
Vendndodhja: n'shtepi
Postime: 8,179
Zana_ch i pazėvėndėsueshėmZana_ch i pazėvėndėsueshėmZana_ch i pazėvėndėsueshėmZana_ch i pazėvėndėsueshėmZana_ch i pazėvėndėsueshėmZana_ch i pazėvėndėsueshėmZana_ch i pazėvėndėsueshėmZana_ch i pazėvėndėsueshėmZana_ch i pazėvėndėsueshėmZana_ch i pazėvėndėsueshėmZana_ch i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Jo nuk e kam perdor deri me tani ...........shresoi me ndimen e zotit qe nuk do ta perdori ...ama ashte keq me than jo kurr sepse jetes nuk i dihet ....

Juve qe perdorni duhanin ju kisha than ....ate qfar kam lexue deri me sot ne libra nuk asht edhe aq i mir ....por ma parak se edhe profi im e perdor edhe pse ēdo dit ju thot te tjerve mos me perdor(hahaha)
jo me shumic me konsumue dhe spkau nje ore pauze ju kisha lutur me ba prjej cigares se fundit ama dy ore ashte edhe ma mire ma besoni ....
__________________
Kėrkoje vetė fatin, me jetėn mos u grind, urrejtja fitohet ... Dashuria lind !
Zana_ch Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 22-11-06, 23:04   #44
rafet llapjani
 
Avatari i rafet llapjani
 
Anėtarėsuar: 02-06-05
Vendndodhja: ngat dhive valla se sbon pa to
Postime: 23,978
rafet llapjani e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek rafet llapjani
Gabim

Jo une se konzumoj por e pie me paqeta hahahahahahahaha
rafet llapjani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 23-11-06, 18:39   #45
pirro
FUND!
 
Avatari i pirro
 
Anėtarėsuar: 17-12-05
Postime: 4,460
pirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėmpirro i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek pirro
Gabim

qysh kam ni prej njanit ne katun(ne mosh i vjeter) thojke duhani pas vjet jete ti shkurton.Edhe nuk e kam menen me u korit per pese vjet(haahahah)


__________________
ka me u bo mire..!!

FUND!
pirro Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 10:25.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.