Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Go Back   Dardania.de > Zona Administrative > Rreth projektit Dardania.de
User Name
Password
Rreth projektit Dardania.de Pyetjet, kėshilllat dhe sugjerimet e diskutuesve, dedikuar stafit drejtues.Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 01-10-16, 11:35   #91
vjeshta
Thjeshtė ,njė zė!
 
vjeshta's Avatar
 
Join Date: 01-05-05
Location: neutrale
Posts: 25,057
vjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Re: Ta gjallėrojm prapė DARDANIN

Quote:
Originally Posted by Artisti View Post
Hahahhahaha, mė zi qė edhe ata 12 nikat tjerė qė rrishin gjithė online janė hup dikund hahahahhahaha.
Kqyr mos jane te vizitorte?
__________________
Faleminderit qe ekziston !
vjeshta Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Nyje Interesante
Old 01-10-16, 19:28   #92
Styx
Banned
 
Join Date: 22-02-15
Posts: 2
Styx i vlerėsuar jo keq
Default Re: Ta gjallėrojm prapė DARDANIN

Ejani vellezer dhe motra ne www.http://dardania.de/

Sdo beheni pishman

Last edited by Zero Cool; 02-10-16 at 01:03.
Styx Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 02-10-16, 12:08   #93
elvio
 
elvio's Avatar
 
Join Date: 21-01-10
Posts: 6,348
elvio has disabled reputation
Default Titulli: Re: Ta gjallėrojm prapė DARDANIN

Quote:
Originally Posted by Styx View Post
Ejani vellezer dhe motra ne www.http://dardania.de/

Sdo beheni pishman
Legenda Tetovari do ket qene ky
elvio Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 28-11-16, 13:08   #94
rafet llapjani
 
rafet llapjani's Avatar
 
Join Date: 02-06-05
Location: ngat dhive valla se sbon pa to
Posts: 23,998
rafet llapjani has disabled reputation
Send a message via MSN to rafet llapjani
Default Re: Titulli: Ta gjallėrojm prapė DARDANIN

Quote:
Originally Posted by e_martumja View Post
Erdha edhe une por kerkush nuk me murr ne gryk ��������
Qe tmer bali ty ngryk hozhgjelldon balo a ke mujt hahaha
Bali su hup po u kan i ngarkum me do dhi ne prevall hahaha blegtoria po shtohet e bali po pasunohet hahahahahahah
__________________
ARMIKU MA I MADH I NJERIUT ESHTE VET VEHTJA!!!!! (CAKA I BON VEHTES STA BON KERKUSH)!!!!
rafet llapjani Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 28-11-16, 13:10   #95
rafet llapjani
 
rafet llapjani's Avatar
 
Join Date: 02-06-05
Location: ngat dhive valla se sbon pa to
Posts: 23,998
rafet llapjani has disabled reputation
Send a message via MSN to rafet llapjani
Default Re: Ta gjallėrojm prapė DARDANIN

Quote:
Originally Posted by ninnela View Post
Hello! Une u ktheva pas 9 vitesh. Shpresoj te kontaktojme perseri shoqeria e vjeter. Kissssssssss
Kisss pra balit ninnela bali spi ngjeh vjet hiq qe sa sukan hahahahah
__________________
ARMIKU MA I MADH I NJERIUT ESHTE VET VEHTJA!!!!! (CAKA I BON VEHTES STA BON KERKUSH)!!!!
rafet llapjani Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 28-11-16, 13:17   #96
rafet llapjani
 
rafet llapjani's Avatar
 
Join Date: 02-06-05
Location: ngat dhive valla se sbon pa to
Posts: 23,998
rafet llapjani has disabled reputation
Send a message via MSN to rafet llapjani
Default Re: Titulli: Ta gjallėrojm prapė DARDANIN

Quote:
Originally Posted by e-uritura View Post
Alahile?
Qy kjo henez unt prej kohes te ali bungut u met unt a mos tu daft gjini para vaktit balit kurr mu ngi ski hahahahahahaha
Kurr se dita per qka ke qkjo unt hahahahahahaha
__________________
ARMIKU MA I MADH I NJERIUT ESHTE VET VEHTJA!!!!! (CAKA I BON VEHTES STA BON KERKUSH)!!!!
rafet llapjani Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 28-11-16, 13:23   #97
rafet llapjani
 
rafet llapjani's Avatar
 
Join Date: 02-06-05
Location: ngat dhive valla se sbon pa to
Posts: 23,998
rafet llapjani has disabled reputation
Send a message via MSN to rafet llapjani
Default Re: Titulli: Ta gjallėrojm prapė DARDANIN

Quote:
Originally Posted by Artisti View Post
Ku ėshtė murrizi?

Guri i madh

Guri Sylaj

Murgesha ime

po hallen ku e kemi

lazdranin

Nakin

Rozafa

Fortunen hahahaha
lovely
Lojetarin ku e kam
Zero Cool ky duhet me qenė ksajde
Drenin
DEA
4peace
Diana007
jadoren ku e kam :)
panther
Luana
Arb
MemphisX
elvio
e/uritura
Urata me tė qeshurit e saj
instruktori

e shumė e shumė tė tjerė do ti shkruaj mė vonė.


Falenderoj postuesit mė lart dhe i pėrshėndes shumė.


Artisti

.
Artis a balin me rrot te prikolices e ke shlye prej tefteri a jo bali erdh po ku jeni ju hahahahahahaha
Te pershendes i nderuar
__________________
ARMIKU MA I MADH I NJERIUT ESHTE VET VEHTJA!!!!! (CAKA I BON VEHTES STA BON KERKUSH)!!!!
rafet llapjani Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 06-12-16, 23:27   #98
Diana007
Miss Dardania 2007
 
Diana007's Avatar
 
Join Date: 04-10-04
Location: Ne Zemer Te Gazit ♥
Posts: 39,572
Diana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Re: Ta gjallėrojm prapė DARDANIN

Quote:
Originally Posted by vjeshta View Post
S'tu paska plakė syni hic! Mire se u ktheve!
Hahahahaha qa kam kesh me zo
__________________
♥(Æ`“•.ø(Æ`“•.ø _________❀✿❀_________ ø.•““Æ)ø.•““Æ)♥
.>>>>> ✿°° ❀✿❀ ..L & L Xemlat e Mamit... ❀✿❀ °° ✿>>>>
♥(_ø.•““(_ø.•““ ÆÆÆÆÆÆÆÆÆ❀✿❀ÆÆÆÆÆÆÆÆÆ `“•.ø_)““•.ø_)♥.
Diana007 Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 06-12-16, 23:31   #99
Diana007
Miss Dardania 2007
 
Diana007's Avatar
 
Join Date: 04-10-04
Location: Ne Zemer Te Gazit ♥
Posts: 39,572
Diana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėmDiana007 i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Ta gjallėrojm prapė DARDANIN

Quote:
Originally Posted by Artisti View Post
Ku ėshtė murrizi?

Guri i madh

Guri Sylaj

Murgesha ime

po hallen ku e kemi

lazdranin

Nakin

Rozafa

Fortunen hahahaha
lovely
Lojetarin ku e kam
Zero Cool ky duhet me qenė ksajde
Drenin
DEA
4peace
Diana007
jadoren ku e kam :)
panther
Luana
Arb
MemphisX
elvio
e/uritura
Urata me tė qeshurit e saj
instruktori

e shumė e shumė tė tjerė do ti shkruaj mė vonė.


Falenderoj postuesit mė lart dhe i pėrshėndes shumė.


Artisti

.
Un erdha
Shnetje
__________________
♥(Æ`“•.ø(Æ`“•.ø _________❀✿❀_________ ø.•““Æ)ø.•““Æ)♥
.>>>>> ✿°° ❀✿❀ ..L & L Xemlat e Mamit... ❀✿❀ °° ✿>>>>
♥(_ø.•““(_ø.•““ ÆÆÆÆÆÆÆÆÆ❀✿❀ÆÆÆÆÆÆÆÆÆ `“•.ø_)““•.ø_)♥.
Diana007 Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 12-12-16, 17:52   #100
uck_aksh
Lavdi Dėshmorve
 
uck_aksh's Avatar
 
Join Date: 02-10-04
Location: Vevey-Suisse
Posts: 5,197
uck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėmuck_aksh i pazėvėndėsueshėm
Default Re: Titulli: Ta gjallėrojm prapė DARDANIN

Quote:
Originally Posted by Diana007 View Post
Un erdha
Shnetje
edhe unė u ktheva Diana007 ish misja e vitit 2007 ne FD


__________________
Ne shqiptaret e kemi tradit
Qe t'a duam njeriun me zemer e me shpirt
Jemi xheloze por kemi te drejt
Se dashuria e shqiptarve eshte shume shtrenjt
uck_aksh Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is OffHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

All times are GMT +1. The time now is 01:33.
Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2017, vBulletin Solutions, Inc.