Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Go Back   Dardania.de > Tė ndryshme > Pėrshėndetje dhe Urime
User Name
Password
Pėrshėndetje dhe Urime Uroni ditėlindjet, festat, fejesat(?)...Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 01-10-16, 10:52   #5206
vjeshta
Thjeshtė ,njė zė!
 
vjeshta's Avatar
 
Join Date: 01-05-05
Location: neutrale
Posts: 25,057
vjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Blic pėrshėndetje pėr tė gjithė antarėt e Forumit!!!

Quote:
Originally Posted by elvio View Post
Drite ne zemrat tuaja,miresi ne udhet tuaja Dardane.

Pershendetje per te gjithe,te perzemert pershendetje per Vjeshta e Artist djalin. :)

Elvio! :)

Faleminderit!

Ne emrin tim dhe te simpatis, rikembejm pershendetjen tuaj. :)
__________________
Faleminderit qe ekziston !
vjeshta Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Nyje Interesante
Old 04-10-16, 14:29   #5207
Xuki
Moderator
 
Xuki's Avatar
 
Join Date: 12-07-05
Posts: 11,014
Xuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėmXuki i pazėvėndėsueshėm
Default Re: Blic pėrshėndetje pėr tė gjithė antarėt e Forumit!!!

pėrshėndetje pėr tė gjithė....shpresoj qė jeni shnosh e mirė
__________________
Dr. Ibrahim Rugova ishte dhe do tė mbesin pėr gjithmon I MADHI i Kosovės!
Xuki Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 06-10-16, 22:54   #5208
premium
 
Join Date: 25-03-08
Posts: 5,869
premium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėmpremium i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Blic pėrshėndetje pėr tė gjithė antarėt e Forumit!!!

pershendetje antareve ne on dhe off line ...
rastesisht hyra ketu , por si duket paswordin e kesaj faqeje pasket harru andaj nuk inkuadroheni ..

Ehh zaman e zaman , kur ishin e vogel sa e shkruajshim ne Dardani forum , fletat e shkyjshum duke shkruajt ">
__________________
pause
premium Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 27-01-17, 08:07   #5209
Harisi
 
Harisi's Avatar
 
Join Date: 27-08-13
Posts: 483
Harisi i pazėvėndėsueshėmHarisi i pazėvėndėsueshėmHarisi i pazėvėndėsueshėmHarisi i pazėvėndėsueshėmHarisi i pazėvėndėsueshėmHarisi i pazėvėndėsueshėmHarisi i pazėvėndėsueshėmHarisi i pazėvėndėsueshėmHarisi i pazėvėndėsueshėmHarisi i pazėvėndėsueshėmHarisi i pazėvėndėsueshėm
Default Re: Blic pėrshėndetje pėr tė gjithė antarėt e Forumit!!!

....nje pershendetje alla katunarqe per krejt antaret e keti veni e me se shumti ata edhe ato qe i njof,😉😄
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=icawd7kBFvE&hd=1
Harisi Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 19-04-17, 13:09   #5210
power8
 
Join Date: 22-08-13
Location: Republika e Kosoves
Posts: 184
power8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Blic pėrshėndetje pėr tė gjithė antarėt e Forumit!!!

Ai/ajo qe nuk me falenderon per pershendetjen e sotme, 19 prill 2017, ora 14 e 8 minuta, nuk eshte mik/eshe im(i/e)!
Kaq per sot !
Lexohemi pak ma vone !
__________________
Njeri pa firmė !
power8 Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 19-04-17, 17:56   #5211
vjeshta
Thjeshtė ,njė zė!
 
vjeshta's Avatar
 
Join Date: 01-05-05
Location: neutrale
Posts: 25,057
vjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Blic pėrshėndetje pėr tė gjithė antarėt e Forumit!!!

Quote:
Originally Posted by power8 View Post
Ai/ajo qe nuk me falenderon per pershendetjen e sotme, 19 prill 2017, ora 14 e 8 minuta, nuk eshte mik/eshe im(i/e)!
Kaq per sot !
Lexohemi pak ma vone !
M duhet, nuk muj me rreziku kaq shume.

Flm, pershendetje edhe ty! :)
__________________
Faleminderit qe ekziston !
vjeshta Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 20-04-17, 06:07   #5212
power8
 
Join Date: 22-08-13
Location: Republika e Kosoves
Posts: 184
power8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Blic pėrshėndetje pėr tė gjithė antarėt e Forumit!!!

Quote:
Originally Posted by vjeshta View Post
M duhet, nuk muj me rreziku kaq shume.

Flm, pershendetje edhe ty! :)
Njerez me edukate : Vjeshta, Harisi !...
... dhe tjeret !
__________________
Njeri pa firmė !
power8 Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 22-04-17, 07:04   #5213
power8
 
Join Date: 22-08-13
Location: Republika e Kosoves
Posts: 184
power8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėmpower8 i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Blic pėrshėndetje pėr tė gjithė antarėt e Forumit!!!

Nje dite e nje fundjave te kendshme e plot mes suksese e me shume € ju deshiron power8-tshi!

Klm ne vazhdim !


__________________
Njeri pa firmė !
power8 Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is OffHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

All times are GMT +1. The time now is 18:15.
Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2017, vBulletin Solutions, Inc.