Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Go Back   Dardania.de > Shoqėria > Pėrkujtim!
User Name
Password
Pėrkujtim! Nė kėtė forum ne anėtarėt e Dardanisė pėrkujtojm Adminin tonė tė dashur Bondin, qė pėr afėr 12 vite na udhėhoqi e na mbajti te bashkuar. I pėrjetshėm qoftė kujtimi pėr tė!Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 26-06-11, 16:14   #121
Kodra
Super Moderator
 
Kodra's Avatar
 
Join Date: 05-05-05
Posts: 1,447
Kodra i pazėvėndėsueshėmKodra i pazėvėndėsueshėmKodra i pazėvėndėsueshėmKodra i pazėvėndėsueshėmKodra i pazėvėndėsueshėmKodra i pazėvėndėsueshėmKodra i pazėvėndėsueshėmKodra i pazėvėndėsueshėmKodra i pazėvėndėsueshėmKodra i pazėvėndėsueshėmKodra i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Lajmerim

E nderuara Familja Lajēi,

lajmi pėr vdekjen e tė dashurit tuaj e tronditi edhe gjithė shoqėrin qė kishte Naseri.

Duke qarė shkruaj kėta rreshta, por duke qėndruar i fortė ashtu si na mėsoi Naseri.

Qetėsia e tij e shoqėruar me butėsin e komunikimit dhe gatishmėria pėr tė ndihmuar kėdo qė kishte nevojė ishte ēelėsi i tij kundrejt bashkėbiseduesve.

Kėtė ēelės e shpėrndau me butėsi, e shpėrndau pėr tė mirėn e Popullit Shqiptar.

Tė jeni krenar qė patėt njeriun i cili nė Zemrat tona do tė mbetet i gjallė.


Ju lutem pranoni ngushėllimet e Familjes sime.


Kodra
__________________
Shteti Funksional ėshtė Alergjik ndaj Korrupcionit
Kodra Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Nyje Interesante
Old 01-08-11, 20:59   #122
Honesty^uk.
KoordinatoR
 
Honesty^uk.'s Avatar
 
Join Date: 27-12-03
Location: London - Uk
Posts: 12,799
Honesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėm
Send a message via ICQ to Honesty^uk. Send a message via AIM to Honesty^uk. Send a message via MSN to Honesty^uk. Send a message via Yahoo to Honesty^uk.
Default Titulli: Lajmerim

- Kur vdes nje mik, vdes edhe nje pjese e shpirtit tend!
>>>> Vit i veshtire......
sme besohet<<<<


Honesty
__________________
“vetėdija e lartė e rėndon njeriun”
Honesty^uk. Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 02-08-11, 07:35   #123
LaDy_Diaspora
Bride to be...
 
Join Date: 20-07-11
Posts: 1,350
LaDy_Diaspora i pazėvėndėsueshėmLaDy_Diaspora i pazėvėndėsueshėmLaDy_Diaspora i pazėvėndėsueshėmLaDy_Diaspora i pazėvėndėsueshėmLaDy_Diaspora i pazėvėndėsueshėmLaDy_Diaspora i pazėvėndėsueshėmLaDy_Diaspora i pazėvėndėsueshėmLaDy_Diaspora i pazėvėndėsueshėmLaDy_Diaspora i pazėvėndėsueshėmLaDy_Diaspora i pazėvėndėsueshėmLaDy_Diaspora i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Lajmerim

Ngushėllimet mė tė sinqerta pėr familjen Lajqi dhe pėr anėtarėt e forumit.
U preftė nė paqe shpirti i tij dhe kujtimi i tij jetoftė gjithėmonė nė zemrat e juaja...


Me respekt,
LaDy
__________________
Just happy...
LaDy_Diaspora Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 18-08-11, 18:30   #124
florian
 
Join Date: 28-02-04
Posts: 2,583
florian VIPflorian VIPflorian VIPflorian VIPflorian VIPflorian VIPflorian VIP
Send a message via MSN to florian
Default Titulli: Lajmerim

Ngushellime me te sinqerta per familjen i dashuri juaj ka qen nje patriot i vertet nje zoteri djal qe per shqiprin e kosoven ka ber shum per seri ngushllime , gjithashtu dhe per forumin .

pershendetje Florian
__________________
dashuri fruti i jetes se burgosurit te perjetshem .
florian Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 06-11-11, 00:24   #125
Murgesha
 
Murgesha's Avatar
 
Join Date: 24-10-03
Location: Diku nėpėr botė....
Posts: 41,048
Murgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėmMurgesha i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Lajmerim

E nderuara familja Lajēi!

Nė ditė tė caktuara e festive mungesa e atyre qė kemi humbur ndihet mė shumė se kurdoherė.

Ndaj me ju dhimbjen pėr humbjen e Naserit tuaj, e Dilit tonė.


Rrespekt tė pėrhershėm pėr familjen tuaj qė nxorrėt nga gjiri juaj njė njeri me tė cilin mburremi edhe mijėra anėtarė nga faqja Dardane!
__________________
Mė duaj ose mė urrej, sepse qė tė dyja janė nė favorin tim. Nėse mė do, do jem gjithnjė nė zemren tėnde, nėse mė urren do jem gjithmonė nė mendjen tėnde!
Murgesha Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 28-02-15, 09:50   #126
lovely
SuperAdmunininistratore
 
lovely's Avatar
 
Join Date: 04-12-07
Posts: 33,877
lovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Lajmerim

Sot 4 vjet, ti diku ndrroje jete! Kujtimi per ty vazhdon te jetoje.. :)


DilaverAnėtarėsuar: 29-09-03
Postime: 2,294Titulli: Poezi Nga Poetė tė Ndyshėm
Nuk kam vdekur -Mary Elizabeth Frye

Te varri im kur tė vish mos qajė,
Nuk jam aty,
Unė gjumė nuk mbajė
Unė jam nė puhitė qė fėrfėllojnė,
Jam nė diamantet e fluskave tė dėborės qė verbojnė.
Mė gjenė nė shkėlqimin e artė tė grurit,
Jam nė piklat e shiut tė shtatorit,
Kur mengjeset i nisė me nxitim,
Mė gjenė nė vrapin qė kėndshėm pėrfshinė,
Zogjtė qė melodinė e cicėrrojnė,
Jam nė qarqafin e yjeve qė natėn tė mbulojnė
Te varri im vajit pse i je rrekur.
Unė nuk jam aty.
Unė nuk kam vdekur.
__________________
*I keep your heart.. I keep it in my heart!*
lovely Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 04-03-15, 19:53   #127
vjeshta
Thjeshtė ,njė zė!
 
vjeshta's Avatar
 
Join Date: 01-05-05
Location: neutrale
Posts: 25,059
vjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėmvjeshta i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Lajmerim

__________________
Faleminderit qe ekziston !
vjeshta Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 06-05-15, 23:55   #128
murrizi
 
murrizi's Avatar
 
Join Date: 18-04-05
Posts: 3,489
murrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėmmurrizi i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Lajmerim

Nuk e dijė sa kohė kan kaluar, prej qė nuk ėshtė ne mesin tonė Dilaver Kosova. 3vjet ? 4 apo 5 ??

Njė gjė dijė ama, e dijė dhe mė duhet ta pranoj publikisht qė ky njeri la gjurmė tė pashlyera me durimin e tijė, pėr Kosovėn dhe shqiptarėt !.

E dinte Dilaver Kosova (mė pėlqen ta quaj kėshtu edhe mua) e dinte ai qė nuk e kishte lehtė tė "punohėshe" me shpirtėrat e trazuara tė djalosharėve qė gufonin nga energjit, anipse ai vetė ishte i sėmurė rėndė.

Njė herė teksa e lodha fortė e fortė ma tha troq, mos mor se sapo jam lėshuar nga spitali, isha tre javė atje, jam i sėmurė keqė !.
Si duket ai kishte besimin nė mua ta kuptoja ? Gjė qė unė nuk e bėra, i rash nė qaf derisa nuk munda mė, nuk doja tia dija pėr "tė drejtėn", pėr sėmundjen e tijė hiq se hiq.

Sot ai nuk jeton mė, unė po.
Ai kishte tė drejtė, unė jo !.

Prehu nė paqe Dilaver Kosova.
Dije qė nuk tė paska shkuar mundi huq !.
__________________
Shqiptarėt do ti fitojn tė gjitha luftėrat, posa ta kenė pėrfunduar betejen e fundit mes vete.
Duhet shkrirė tė gjitha besimet e huaja, e bėrė detyrė kombėtare pėr mileniumin e ardhshėm qė (DEFINITIVISHT) tė bėhet Shqipėria.
murrizi Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 30-04-16, 23:34   #129
lovely
SuperAdmunininistratore
 
lovely's Avatar
 
Join Date: 04-12-07
Posts: 33,877
lovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėmlovely i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Lajmerim

<3
"Je ne qarqafin e yjeve qe naten me mbulojne.."
__________________
*I keep your heart.. I keep it in my heart!*
lovely Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 03-05-16, 14:28   #130
Loloku
 
Join Date: 06-01-04
Location: Prishtinė
Posts: 1,729
Loloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėmLoloku i pazėvėndėsueshėm
Send a message via MSN to Loloku
Default Titulli: Lajmerim

Sapo ra nje ylle nga qielli sot ne mesdite, ketu, ne Prishtine...


__________________
Rasti ėshtė mbret, sexi mbretėreshė!
Loloku Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is OffHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

All times are GMT +1. The time now is 07:32.
Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2017, vBulletin Solutions, Inc.