Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Go Back   Dardania.de > Kultura > Kinematografia dhe Televizioni
User Name
Password
Kinematografia dhe Televizioni Pėrshtypje mbi filmat e fundit vendor apo tė huaj. Dokumentarėt, komeditė, tragjeditė, festivalet e filmit. VIP-at, artistėt, yjet e filmave.Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 28-07-13, 15:02   #721
Dardanesha
 
Dardanesha's Avatar
 
Join Date: 09-07-12
Posts: 3,795
Dardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėm
Default Re: Filmi i Fundit qe keni par...

The call

The call.jpg
__________________
Mos prano therrimet. Zoti te ka bere FEMER ...JO MILINGONE!!!
Dardanesha Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Nyje Interesante
Old 31-07-13, 20:24   #722
DEA
***
 
DEA's Avatar
 
Join Date: 29-04-04
Location: Baden Württemberg
Posts: 14,782
DEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėmDEA i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Filmi i Fundit qe keni par..."Mein Name ist Khan und ich bin kein Terrorist."
__________________
Prį, mallkue njaj bir Shqyptari, Qi ketė gjuhė tė Perendķs, Trashigim, qi na la i Pari, Trashigim s'i a lźn ai fmķs; Edhč atij i u thaftė, po, goja, Qi e perbuzė ketė gjuhė hyjnore; Qi n'gjuhė t'huej, kśr s'āsht nevoja, Flet e t'veten lźn mbas dore.
DEA Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 14-10-13, 22:54   #723
Blodahh
 
Join Date: 14-10-13
Posts: 1
Blodahh i vlerėsuar jo keq
Default Filmi I fundit qe keni pare?

Cili eshte filmi i fundit qe keni pare? Pse ju ka pelqyer? Shprehni me poshte komentet tuaja:

Une sapo shikova filmin Olympus Has Fallen, mjaft i mire.


**P.S..:: Nuk dini ku te shikoni filma me titra shqip, ndjekeni vegezen me poshte : filma me titra shqip

Last edited by Zero Cool; 15-10-13 at 10:13. Reason: e kemi nje teme te tille
Blodahh Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 21-06-14, 23:31   #724
Marsw
 
Join Date: 22-05-12
Posts: 4
Marsw i vlerėsuar jo keq
Default Re: Filmi i Fundit qe keni par...

sapo shikova Rob The Mob (2014) Me titra shqip film i bazuar ne histori te vertete shume i bukur !
Marsw Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 09-03-17, 10:20   #725
Dardanesha
 
Dardanesha's Avatar
 
Join Date: 09-07-12
Posts: 3,795
Dardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėmDardanesha i pazėvėndėsueshėm
Default Re: Filmi i Fundit qe keni par...

Fifty shades darker


__________________
Mos prano therrimet. Zoti te ka bere FEMER ...JO MILINGONE!!!
Dardanesha Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is OffHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

All times are GMT +1. The time now is 07:35.
Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2017, vBulletin Solutions, Inc.