Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Go Back   Dardania.de > Shoqėria > Diskutime Shoqėrore
User Name
Password
Diskutime Shoqėrore Gjithēka dhe asgjė, ēdo problem e hall virtual.Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 30-08-14, 22:27   #4036
Albonita
CroChicca & Gucci.
 
Albonita's Avatar
 
Join Date: 09-12-07
Location: Aty ku ndihem mire -->Split
Posts: 28,762
Albonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Shkruaj njė fjalė tė urtė

Bej zhurme ne endrrat e dikujt vetem per ta zgjuar me zemer te lumtur.
Perndryshe lere te fleje
__________________
(⁀‵⁀,) ♥♡ø.•*♡ø.•*♡ø.•♡♥♡ø.•*♡ø.•*♡ø.•♡♥♡ø.•*♡ø.•*♡ø
.`⋎“ ø.•°*”˜˜”*°•.Asnjehere ma e Lumtur se Tani
☻/ ♥ø.•°*”˜˜”*°•. ♥♡ø.•*♡Ne Gjakun e zemres te Mamit
/▌♥ø.•°*”˜˜”*°•. ♥░ A ░░░░░ & ░░░░ L ░░░♥♡ø.•*♡ø.•*♡ø.•♡
/ \


Per Familje jap Jeten......Per Dashurine Shkatrroj Boten!!

Njeriu me i madh eshte ai i cili kur eshte ne grade te larte tregohet modest..
kur ka force ne dore, fal dhe...kur eshtė i nevrikosur vepron me drejtesi.
Albonita Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Nyje Interesante
Old 01-09-14, 06:30   #4037
Ylli-1
 
Ylli-1's Avatar
 
Join Date: 04-12-13
Posts: 1,544
Ylli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėmYlli-1 i pazėvėndėsueshėm
Default Re: Shkruaj njė fjalė tė urtė

"Kurr mos ia bej tjetrit ate qe ty nuk desheron te ta bejne!"
Ylli-1 Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 19-09-14, 15:26   #4038
Albonita
CroChicca & Gucci.
 
Albonita's Avatar
 
Join Date: 09-12-07
Location: Aty ku ndihem mire -->Split
Posts: 28,762
Albonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėmAlbonita i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Shkruaj njė fjalė tė urtė

Buzeqeshja jote le te ndryshoje boten, mirepo mos lejo qe bota te ndryshoje buzeqeshjen tende!!!!
__________________
(⁀‵⁀,) ♥♡ø.•*♡ø.•*♡ø.•♡♥♡ø.•*♡ø.•*♡ø.•♡♥♡ø.•*♡ø.•*♡ø
.`⋎“ ø.•°*”˜˜”*°•.Asnjehere ma e Lumtur se Tani
☻/ ♥ø.•°*”˜˜”*°•. ♥♡ø.•*♡Ne Gjakun e zemres te Mamit
/▌♥ø.•°*”˜˜”*°•. ♥░ A ░░░░░ & ░░░░ L ░░░♥♡ø.•*♡ø.•*♡ø.•♡
/ \


Per Familje jap Jeten......Per Dashurine Shkatrroj Boten!!

Njeriu me i madh eshte ai i cili kur eshte ne grade te larte tregohet modest..
kur ka force ne dore, fal dhe...kur eshtė i nevrikosur vepron me drejtesi.
Albonita Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 24-02-17, 03:29   #4039
Dallandyshja_718
Malsore per jete!
 
Dallandyshja_718's Avatar
 
Join Date: 17-10-08
Location: Ne perendim... :D:)
Posts: 4,347
Dallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėmDallandyshja_718 i pazėvėndėsueshėm
Default Titulli: Shkruaj njė fjalė tė urtė

Krushka (vjehrra) per dhan'rrin gjen peshk n'mal...:D
__________________
Me viēa nuk l’vrohet!
Dallandyshja_718 Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 21-07-17, 14:53   #4040
user66666
 
Join Date: 20-07-17
Posts: 1
user66666 i vlerėsuar jo keq
Default Re: Shkruaj njė fjalė tė urtė

Lajmet me te fundit:
http://www.lajm-shqip.com/new/index....nologji-extra/
user66666 Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Old 01-08-17, 14:57   #4041
Vojsava
vojsi
 
Join Date: 13-08-07
Posts: 8
Vojsava i vlerėsuar jo keq
Send a message via MSN to Vojsava Send a message via Yahoo to Vojsava
Default Titulli: Shkruaj njė fjalė tė urtė

Mik i mir me shok shum.
Gur gur ndertohet kalaja.
Peshku ne det, tigani ne zjarr.
Duaje atdhenė si shqiponja folenė.
Foli derės tė dėgjojė dritarja.
Nuk mbulohet dielli me shoshė.
Shakaja ėshtė gjysma e tė vėrtetės.
Barku i gjerė, truri i ngushtė.
Ē'ke moj zemėr qė rėnkon; koka bėn, koka pėson.
Ēobani i mirė e njeh bagėtinė me blegėrimė.
Gjej vendin e bėj kuvendin.


Vojsava Nuk ėshtė nė linjė   Reply With Quote
Reply


Currently Active Users Viewing This Thread: 1 (0 members and 1 guests)
 
Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is OffHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

All times are GMT +1. The time now is 07:28.
Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2017, vBulletin Solutions, Inc.