Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Shoqėria > Gruaja dhe Familja
Emri
Fjalėkalimi
Gruaja dhe Familja Inkuadrimi i gruas nė jeten shoqerore, jeta bashkeshortore, femijetPėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 17-06-06, 17:45   #31
laliloli
 
Avatari i laliloli
 
Anėtarėsuar: 18-03-05
Vendndodhja: Kosovė
Postime: 9,134
laliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIPlaliloli VIP
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek laliloli Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek laliloli
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga halla e madhe
Besa hiq,hallakamen ta lene te shpija e ajo shkon te t'vetet e pushon koken deri t'i bie ndermend qe ka femije..sa per burre nuk lodhet veq kur ta merre pagen mujore i ofrohet kishe asht e dashur..hahahahahahahahahahahaaaa
hahahahahahahaha halla
Mire mengjesi interesi a??
E kush me i kshyr llullakt te shpia?
__________________
Rrespekto tė tjeret ,
ashtu siq dėshiron tė jesh i rrespektuar
laliloli Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 17-06-06, 18:02   #32
Drinni
Anėtar nderi/ Nėndor 2006
 
Avatari i Drinni
 
Anėtarėsuar: 04-03-06
Postime: 1,616
Drinni e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga laliloli
Po a nuk kishe ti daj ,teze e shoqe e me tia therr i pari e me lan gruan ne shtepi me i ba punet ??
Po more edhe une pata kishe shok e shoqe daj e halla, po ja kishin nrrue telin tash, fati e deshi e te Besimi n'shadervan po punojke deri von se mozomakeqi jon.
Drinni Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 17-06-06, 18:22   #33
halla e madhe
 
Avatari i halla e madhe
 
Anėtarėsuar: 07-12-04
Postime: 11,600
halla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga laliloli
hahahahahahahaha halla
Mire mengjesi interesi a??
E kush me i kshyr llullakt te shpia?
Pse more lali po me bene te flas keq per nuse...o jo more kemi akoma nuse te mira qe kujdesen per te gjithat.._"Mos na lashte zoti pa gra"..hahahaaaaa
__________________
Jetes kurr nuk i dihet.....
halla e madhe Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 19-06-06, 16:46   #34
ZeShKaNee
 
Avatari i ZeShKaNee
 
Anėtarėsuar: 20-04-06
Postime: 413
ZeShKaNee i dashurZeShKaNee i dashurZeShKaNee i dashurZeShKaNee i dashur
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga laliloli
-Pata deshire te rrije edhe nje nate tek nena,po vetem per nje nate e pyeta burrin!

Keshtu diqka, shpesh i degjojme grate duke thene ,

A mendoni se me kete nje njeri po e dirigjon jeten e tjetrit sipas deshires se tije .per mendimin tim gruja duhet te pys burrin per do gjera
__________________
Mė mir i varfur,zemėr PATRIOT!
Se sa i pasur,e zemėr IDIOT!
ZeShKaNee Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 13-07-06, 14:54   #35
lule_2005
 
Anėtarėsuar: 19-12-05
Postime: 38
lule_2005 e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Murgesha
Jaaaaaaaaa gruaja s`ban me e kalu as pragun e shtėpisė pa e pyetyr burrin.
Po de po dole pa e pyet burrin tu prish niqahi.
lule_2005 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 15-07-06, 13:36   #36
Pilati
 
Anėtarėsuar: 05-07-06
Postime: 70
Pilati me shokė shumePilati me shokė shume
Gabim

Jo nuk ka nevoje te me pyes gruaja per cdo gje.
Nese ajo nuk eshte e zonja te gjykoj ku eshte e mira e ku e keqja ateher une nuk kam cka te behem tutor i saj personal me keshilla se kur dhe cka duhet te bej.
Pilati Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 05-08-06, 20:55   #37
Bom-Boni
 
Avatari i Bom-Boni
 
Anėtarėsuar: 15-08-04
Vendndodhja: Gjermani
Postime: 67
Bom-Boni i vlerėsuar jo keq
Gabim

Valla si tja bojsh ki me kon i keshun e i share.
Me kone "demokrat" qysh thone e me lone grun me shku kah te doj krejt katuni te kesh
Me kone "gjakepires" prap kret te keshin, thone "nuk pe lika me dal kun" prej tutes se poshkon me ndonje tjeter.

Nuk u met as burre as burrec me kone. Secili duhet me dit vet si e organizon sjelljen familjare. Per mendimin tim eshte mire edhe burri ti kallezoj gruas e edhe gruaja ta njoftoj burrin se ku gjindet. Se mo zo ma e keqja me ndodhe najsen nuk dine as njani as tjetri ku me gjet shoqi shoj
Bom-Boni Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 10-08-06, 16:55   #38
LABI
Alone Ranger
 
Anėtarėsuar: 05-01-04
Vendndodhja: Kosove
Postime: 7,487
LABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėmLABI i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Ndoshta ne vend te fjales <te pyes> do t'ishte me mire te perdorej < te konsultoj>, Konsultat, kshillat, per ata cka konsiderohet si e perbashket "Konsensus Vleror" - do te ishin dobiprurese, per cdo pale qe eshte participues i konsensusit (ne kete rast, te qifteve , ne raport martesor).
Pasi qe edhe vete liria - si nocion - ne vete nenkupton pergjegjesin... E qe jo rralle here Liria dhe Demokracia si dy nocione nenkuptohen, mirren si sinonime te njera tjetres ... mirepo ne t'vertet Demokracia nuk eshte asgje tjeter pos INSTITUCION - institucionalizim i Lirise - dhe si e tille ne konditat e parapara duhet t'ruhet (te jemi te pergjegjshem ndaj saj) konsensusi i perbashket vleror - mbi te cilen eshte ndertuar institucioni marteses dhe familjes .

Nese ndijm pergjegjesi ndaj institucioneve qe ndertojm, atehere duhet edhe te konsultohemi... vlerat e perbashketa ruhen vetem bashkarisht .
__________________
Ai e shikonte.... ajo JO.... Ai e adhuronte.... ajo JO... Ai e donte.... Ajo JO.. Erdhi nje ēast dhe ai e harroi.. Ajo JO !
----------------------------------------------------
Femra ideale eshte ajo femer , qe eshte e vetedijshme qe mashkulli ideal s'ekziston dhe anasjelltas....
----------------------------------
Njerzit e rendomte mendojne me mendime te gatshme , madje edhe ndjejne me ndjenja te gatshme !

Be yourself, everyone else is taken.
LABI Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 11-08-06, 11:03   #39
Vin-Diesel
is now known as Peja-Boy
 
Avatari i Vin-Diesel
 
Anėtarėsuar: 04-05-06
Postime: 784
Vin-Diesel me shokė shumeVin-Diesel me shokė shume
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Vin-Diesel
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga laliloli
-Pata deshire te rrije edhe nje nate tek nena,po vetem per nje nate e pyeta burrin!

Keshtu diqka, shpesh i degjojme grate duke thene ,

A mendoni se me kete nje njeri po e dirigjon jeten e tjetrit sipas deshires se tije .
Eshte gje e arsyeshme te therras apo ta paralajmroj burrin se ku po shkon apo qka !
Se ju dul gruja e medet mos ma mur kush HGahgahggaagaahga
Nuk do te thot se eshte Patjeter te marri leje nga Burri ....por perkundrazi edhe Burrri duhet ti tregoj Gruas se ku eshte ka e then Qafen!
Nese e dojn njeri-tjetrin, edhe Brengosen per njeri tjetrin me e mire eshte nje Lajmrim se
po rri edhe sonte te Nona , e jo mos me lajmru e mos mem marr mua gjumi ton Naten se sonte ka pas me ardh e ku mbet se nuk erdh !
Vin-Diesel Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 17-08-06, 18:17   #40
linda-kaq.
Guest
 
Postime: n/a
Gabim heheheheheh

hhehhehe A din dikush me me dhan pergjgije e sidomos ju meshkujt a e mendoni ju dhe pse se pranoni se edhe ju meshkujt ku te shkoni e keni mednje te gruaja dhe e merrni telefonin mu kan me ndonje shoqeri ndokund dilni neqoftese vazhdoni me ndejt me shum e thirrni grun dhe e pytni a, a po boheni real dhe tregoni qe edhe ju e beni ket a ama real bahuni, po veq grave ja leni ket faj qe duhet patjeter me i pyt burrat hehehheeh hmmmmmmmm jooooooooooooo edhe ekunderta eshte a pranone ket ju lutemmmm
  Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-08-06, 22:25   #41
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga linda-kaq.
hhehhehe A din dikush me me dhan pergjgije e sidomos ju meshkujt a e mendoni ju dhe pse se pranoni se edhe ju meshkujt ku te shkoni e keni mednje te gruaja dhe e merrni telefonin mu kan me ndonje shoqeri ndokund dilni neqoftese vazhdoni me ndejt me shum e thirrni grun dhe e pytni a, a po boheni real dhe tregoni qe edhe ju e beni ket a ama real bahuni, po veq grave ja leni ket faj qe duhet patjeter me i pyt burrat hehehheeh hmmmmmmmm jooooooooooooo edhe ekunderta eshte a pranone ket ju lutemmmm
Une e pranoj,ashtu eshte.
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 25-08-06, 14:21   #42
Vin-Diesel
is now known as Peja-Boy
 
Avatari i Vin-Diesel
 
Anėtarėsuar: 04-05-06
Postime: 784
Vin-Diesel me shokė shumeVin-Diesel me shokė shume
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Vin-Diesel
Gabim

Sa shihet edhe une kam Pranuar ...ne Textin me siper ku ke shkruar ti !
Vin-Diesel Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 25-08-06, 14:23   #43
Vin-Diesel
is now known as Peja-Boy
 
Avatari i Vin-Diesel
 
Anėtarėsuar: 04-05-06
Postime: 784
Vin-Diesel me shokė shumeVin-Diesel me shokė shume
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Vin-Diesel
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga linda-kaq.
hhehhehe A din dikush me me dhan pergjgije e sidomos ju meshkujt a e mendoni ju dhe pse se pranoni se edhe ju meshkujt ku te shkoni e keni mednje te gruaja dhe e merrni telefonin mu kan me ndonje shoqeri ndokund dilni neqoftese vazhdoni me ndejt me shum e thirrni grun dhe e pytni a, a po boheni real dhe tregoni qe edhe ju e beni ket a ama real bahuni, po veq grave ja leni ket faj qe duhet patjeter me i pyt burrat hehehheeh hmmmmmmmm jooooooooooooo edhe ekunderta eshte a pranone ket ju lutemmmm
Une mos me e pa Dashnin dy Ore vallahen merzitem pa to ...edhe menjeher e thrras edhe e pyes a eshte gati te vij ...edhe eshte normale se Sikur gruaja edhe Burri duhet te jen te njejt ne kete gje, nese i intereson per njeri tjetrin ! nuk them veq te gruaja por pa marr parasysh edhe spate gura apo te dashur ...familjen Prinderit eshte mire ti lajmrosh te pakten te din se ku shkon edhe ku je !
Vin-Diesel Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 29-08-06, 21:12   #44
seriozja_19
 
Anėtarėsuar: 28-06-06
Postime: 341
seriozja_19 shumė i dashurseriozja_19 shumė i dashurseriozja_19 shumė i dashurseriozja_19 shumė i dashurseriozja_19 shumė i dashur
Gabim

... nuk mendoj qe gruaja e sotme duhet ta pyete burrin per cdo imtesi.

Gruaja e sotme eshte e kulturuar, edukuar dhe emancipuar keshtu qe vet mund te vlersoje ku i nevojitet edhe opinioni i partnerit dhe ku jo. Normal qe ketu duhet te konsiderohet edhe rendesia e pyetjes. Nese behet fjale per 1 pare jeans, ateher nuk e pyes aspak por nese eshte ne pytje nje mbremje shoqerore ne te cilen ai nuk eshte i ftuar, ateher e kisha pyetur.

POR me e mira eshte, prej fillimit mos me ja 'vnu veshin' dhe mos me 'njek' shume e shume sepse pastaj mburret me kete... ah tash fola si me qen e martuar me vite
__________________
Fascinating conversation is the art of telling people a little less than they want to know...
seriozja_19 Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-08-06, 14:01   #45
Vin-Diesel
is now known as Peja-Boy
 
Avatari i Vin-Diesel
 
Anėtarėsuar: 04-05-06
Postime: 784
Vin-Diesel me shokė shumeVin-Diesel me shokė shume
Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Vin-Diesel
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga seriozja_19
... nuk mendoj qe gruaja e sotme duhet ta pyete burrin per cdo imtesi.

Gruaja e sotme eshte e kulturuar, edukuar dhe emancipuar keshtu qe vet mund te vlersoje ku i nevojitet edhe opinioni i partnerit dhe ku jo. Normal qe ketu duhet te konsiderohet edhe rendesia e pyetjes. Nese behet fjale per 1 pare jeans, ateher nuk e pyes aspak por nese eshte ne pytje nje mbremje shoqerore ne te cilen ai nuk eshte i ftuar, ateher e kisha pyetur.

POR me e mira eshte, prej fillimit mos me ja 'vnu veshin' dhe mos me 'njek' shume e shume sepse pastaj mburret me kete... ah tash fola si me qen e martuar me vite
Kjaaaaaaaa per JEANS secili person i blen per qejf te vetin...!
Per ndonje mbremje qe Burri nuk eshte i Ftuar normal se duhet te Pyetet, ose ti tregoj se jam e ftuar ketu edhe po shkoj !
Ty ste kisha lon te dera me dal hiq hiq amo hiq


Vin-Diesel Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 06:23.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.