Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Chat ne Serverin Shqiptar irc.dardania.de > Chat-Dhoma #Dardania
Emri
Fjalėkalimi
Chat-Dhoma #Dardania Kėtu ėshtė vendi ku vizitorėt e kanalit #Dardania takohen. Mund tė postoni ankesa mbi probleme tė hasura gjatė chatimit nė kanalin #dardania. Mos nguroni tė pyesni pėr gjera qė nuk i kuptoni.Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 19-04-08, 11:58   #1
Albanian^Boy
I ♥ TeTovA
 
Avatari i Albanian^Boy
 
Anėtarėsuar: 30-10-06
Vendndodhja: Atje Ku Te gjith Duan Te Jetojn TeToV
Postime: 23
Albanian^Boy i vlerėsuar jo keq
Gabim Kerkes per operator Ne Kanalin #Dardania

Quhem Erdon
mosha 18 vjec
venbanimi Tetove
nicku im ne Chat --> Albanian^Boy

Koha qe shpenzoj ne chat 12 ORE ONLINE ne Dit. Dhe 24 ore nicku im Albanian^Boy ne chat

Pas nje kohe Shum te gjate te frekuentimit tim ne serverin Albasoul deshiroja qe te behesha pjestar Edhe ne stafin e Dardania. Me duket nje staf i shkelqyeshem edhe kanali #Dardania eshte nje kanal shum i mir.Pasi qe futem ne oret e mengjesit ne chat shof qe ska asnje aop@ online per ate disa njerez bejn hata.Desha qe te jem pjes e stafit tuaj.Kalofshi mir

Ju Flm per mirkuptimin


Albanian^Boy


__________________
Nese Qielli Do Ishte Leter.Edhe Deti Do Te Ishte Bojė, Do Te Shkruaja Se Sa Shum Te Dashuroj...
Albanian^Boy Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 08:25.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.