Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Tė ndryshme > Prezantoni vetėn
Emri
Fjalėkalimi
Prezantoni vetėn Postoni diēka rreth vetės tuaj nė forum. (emrin, vendbanimin, interesat ...)Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 29-04-04, 17:59   #16
Vera
 
Anėtarėsuar: 24-03-04
Vendndodhja: gjermani
Postime: 2,138
Vera e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek Vera
Gabim

po valla S-h-e-t-a profesionet kojshi i paskem loqko heheh bash mir me pelqen shum ky profesion
Vera Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 29-04-04, 18:02   #17
SheTa
♣ The World Is Your
 
Avatari i SheTa
 
Anėtarėsuar: 12-10-03
Vendndodhja: In Your DreamS
Postime: 2,808
SheTa VIPSheTa VIPSheTa VIPSheTa VIPSheTa VIPSheTa VIPSheTa VIPSheTa VIP
Gabim vera

vera hahah :P normal se gazitarja pa montazher nuk mundet me ja bo hiq :) keshtu :) mir eshte puna
__________________
The King Is back DardaniA
SheTa Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 01-05-04, 19:33   #18
aferdita
 
Avatari i aferdita
 
Anėtarėsuar: 31-10-03
Postime: 4,075
aferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėmaferdita i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek aferdita
Gabim

pershendetje SHETA

un e kam nje pyetje personale: qka je ne horskop nese ben
__________________
Fitorja mė me madhe nė jetė,ėshtė qė tė fitosh zemrėn e dikujt qė e don mė tė vėrtet!!
aferdita Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 02-05-04, 12:27   #19
SheTa
♣ The World Is Your
 
Avatari i SheTa
 
Anėtarėsuar: 12-10-03
Vendndodhja: In Your DreamS
Postime: 2,808
SheTa VIPSheTa VIPSheTa VIPSheTa VIPSheTa VIPSheTa VIPSheTa VIPSheTa VIP
Gabim HEHEE

AFERDITA EDHE UNE TE PRESHNDES TY "( SHUMM
NE HEROSKOP JAM ''PESHORE'' :p
__________________
The King Is back DardaniA
SheTa Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 10-09-04, 19:13   #20
turisti
nė sokaqet misterioze....
 
Avatari i turisti
 
Anėtarėsuar: 25-07-04
Vendndodhja: Mahalla e azganave p/n
Postime: 47,343
turisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėmturisti i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Mire se erdhe - SHETA -.
__________________
Ēdo gjė ėshtė e kalueshme,a mė i kalueshmi ėshtė njeri.
turisti Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 15-08-05, 01:56   #21
Legends
 
Anėtarėsuar: 21-07-05
Vendndodhja: Gjakovė
Postime: 106
Legends e ka pezulluar reputacionin
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek Legends Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Legends Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Legends
Gabim op

turisti
:arrow: Preshndetje edhe nga une :) me qen se skam mujt te kthej pergjigje prej keti nickut S-h-e-t-a :) kam harru e-mailin e passowrdin :)

keshtu qe eshte met Jetim :)
__________________
KINGDOM OFF HAVEN
Legends Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 17-08-05, 03:57   #22
doGzona
 
Avatari i doGzona
 
Anėtarėsuar: 23-03-05
Postime: 9,331
doGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėmdoGzona i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Pershendetje te perzemerta S-h-e-t-a.

Dhe mire qe na qenke kthyer.

Te deshiroje te ja kaloni sic eshte me se miri, ketu ne mesin tone,
dhe kudo tjeter qe ndodheni.

Me respekt per ju,
doGzona
doGzona Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 17-08-05, 07:00   #23
Honesty^uk.
KoordinatoR
 
Avatari i Honesty^uk.
 
Anėtarėsuar: 27-12-03
Vendndodhja: London - Uk
Postime: 12,423
Honesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėmHonesty^uk. i pazėvėndėsueshėm
Dėrgo mesazh me anė tė ICQ tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė  AIM tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė MSN tek Honesty^uk. Dėrgo mesazh me anė tė Yahoo tek Honesty^uk.
Gabim

Qysh more humbet njeriu, pa treguar, pa adres,pa lene gjurme :lol: biles edhe kthimin na e ben te dyshimt me menduar se a je ti ai qe te kem pas dikur apo :roll:

SH-E-T-A mire se qenke rikthyer ne familjen e madhe Dardane, te uroj caste te kendshme i nderuar.


Honesty
__________________
“vetėdija e lartė e rėndon njeriun”
Honesty^uk. Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 17-08-05, 09:34   #24
halla e madhe
 
Avatari i halla e madhe
 
Anėtarėsuar: 07-12-04
Postime: 11,600
halla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėmhalla e madhe i pazėvėndėsueshėm
Gabim

Artan_SH-E_T_A_mire se erdhe ne fd..kalofsh mire :lol:
halla e madhe Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-08-05, 02:24   #25
SheTa
♣ The World Is Your
 
Avatari i SheTa
 
Anėtarėsuar: 12-10-03
Vendndodhja: In Your DreamS
Postime: 2,808
SheTa VIPSheTa VIPSheTa VIPSheTa VIPSheTa VIPSheTa VIPSheTa VIPSheTa VIP
Gabim op

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga doGzona
Pershendetje te perzemerta S-h-e-t-a.

Dhe mire qe na qenke kthyer.

Te deshiroje te ja kaloni sic eshte me se miri, ketu ne mesin tone,
dhe kudo tjeter qe ndodheni.

Me respekt per ju,
doGzona

Ju flm shum e rrespketunja DoGzona Besoje se shpresoje qe do ta kalojum mir :) ne ket FD .. me ty dhe me anater tjer te FD...
kolomente per shkrimet ..
SheTa Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-08-05, 02:26   #26
SheTa
♣ The World Is Your
 
Avatari i SheTa
 
Anėtarėsuar: 12-10-03
Vendndodhja: In Your DreamS
Postime: 2,808
SheTa VIPSheTa VIPSheTa VIPSheTa VIPSheTa VIPSheTa VIPSheTa VIPSheTa VIP
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Honesty^uk.
Qysh more humbet njeriu, pa treguar, pa adres,pa lene gjurme :lol: biles edhe kthimin na e ben te dyshimt me menduar se a je ti ai qe te kem pas dikur apo :roll:

SH-E-T-A mire se qenke rikthyer ne familjen e madhe Dardane, te uroj caste te kendshme i nderuar.


Honesty
Por qka me bo humbe njeri kaj her rrugen midis livadhit ahahha .
jam kan i nxonen me pun me chat e nuk kam pas koh shum te mirrem edhe me FD por tash prap me keni afer jush :) nuk ju braktis :) e adressat i kam pas ne profil :) flm per rrespket preshndetje
SheTa Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-08-05, 02:32   #27
SheTa
♣ The World Is Your
 
Avatari i SheTa
 
Anėtarėsuar: 12-10-03
Vendndodhja: In Your DreamS
Postime: 2,808
SheTa VIPSheTa VIPSheTa VIPSheTa VIPSheTa VIPSheTa VIPSheTa VIPSheTa VIP
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga halla e madhe
Artan_SH-E_T_A_mire se erdhe ne fd..kalofsh mire :lol:


Flm preshndetje dhe nga une por une jam sheta e jo artan :0 spo di per cilin artan e ki fjelen :) tung kujshijake
SheTa Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 27-08-05, 22:08   #28
NINNA
 
Anėtarėsuar: 22-06-05
Vendndodhja: SWE
Postime: 21
NINNA e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Pershendetje nga NINNA :D
NINNA Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-08-05, 18:02   #29
SheTa
♣ The World Is Your
 
Avatari i SheTa
 
Anėtarėsuar: 12-10-03
Vendndodhja: In Your DreamS
Postime: 2,808
SheTa VIPSheTa VIPSheTa VIPSheTa VIPSheTa VIPSheTa VIPSheTa VIPSheTa VIP
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga NINNA
Pershendetje nga NINNA :D

flm preshndetje edhe nga une keni Nina :)
SheTa Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 30-12-18, 23:00   #30
SheTa
♣ The World Is Your
 
Avatari i SheTa
 
Anėtarėsuar: 12-10-03
Vendndodhja: In Your DreamS
Postime: 2,808
SheTa VIPSheTa VIPSheTa VIPSheTa VIPSheTa VIPSheTa VIPSheTa VIPSheTa VIP
Gabim Titulli: [b]Une Jam Une dihet ''S-h-e-t-a''[/b]

un Jam prap :D


__________________
The King Is back DardaniA
SheTa Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 11:29.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.