Kein Macromedia Flashplayer? Klick bitte hier!
Dardania.de
Kethu Mbrapa   Dardania.de > Tė ndryshme > Prezantoni vetėn
Emri
Fjalėkalimi
Prezantoni vetėn Postoni diēka rreth vetės tuaj nė forum. (emrin, vendbanimin, interesat ...)Pėrgjigju
 
Funksionet e Temės Shfaq Modėt
Vjetėr 14-10-04, 01:06   #16
Gentiani
...
 
Avatari i Gentiani
 
Anėtarėsuar: 27-06-04
Vendndodhja: Luginen e dashurise !
Postime: 3,888
Gentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėmGentiani i pazėvėndėsueshėm
Gabim

mal sehen Maca :lol: :lol: ndoshta bėhet pėrnime :lol: :lol: :lol:
unė erdha pėr lavdata dhe me tė pėrshėndetur

Kleine Katzen!!
Kleine Katzen sind so drollig.
Und so wollig und so mollig.
Dass man sie am liebsten küsst.
Aber auch die kleinen Katzen,
haben Tatzen ,welche kratzen.
Also Vorsicht ! Dass ihr“s wisst !
Kleine Katzen wollen tollen.
Und die Wollknäuel rollen.
Das sieht sehr possierlich aus.
Doch die kleinen Katzen wollen,
bei dem Tollen und dem Rollen,
fangen lernen eine Maus.
Kleine Katzen sind niedlich.
Und so friedlich und gemütlich.


Ha,ha, hahaaaaaaa

Mbeteni e pėrshėndetur Maca!

ika sa nuk u bė hera e tretė e vėrtetė, shkruajti Gentiani :lol: :lol:
__________________
Unė nuk jam i pari, por jam Nr.1 !kėte qė po e shkruaj e din edhe ti !!!

...sikur une te isha ti, me miliona here do i lutesha Zotit te jam une !!!

http://www.youtube.com/watch?v=HV5GQkDbKpM
Gentiani Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Nyje Interesante
Vjetėr 14-10-04, 01:23   #17
Maca
 
Anėtarėsuar: 31-05-04
Vendndodhja: !...SwIsS...!
Postime: 1,447
Maca e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Gentiani
mal sehen Maca :lol: :lol: ndoshta bėhet pėrnime :lol: :lol: :lol:
unė erdha pėr lavdata dhe me tė pėrshėndetur

Kleine Katzen!!
Kleine Katzen sind so drollig.
Und so wollig und so mollig.
Dass man sie am liebsten küsst.
Aber auch die kleinen Katzen,
haben Tatzen ,welche kratzen.
Also Vorsicht ! Dass ihr“s wisst !
Kleine Katzen wollen tollen.
Und die Wollknäuel rollen.
Das sieht sehr possierlich aus.
Doch die kleinen Katzen wollen,
bei dem Tollen und dem Rollen,
fangen lernen eine Maus.
Kleine Katzen sind niedlich.
Und so friedlich und gemütlich.


Ha,ha, hahaaaaaaa

Mbeteni e pėrshėndetur Maca!

ika sa nuk u bė hera e tretė e vėrtetė, shkruajti Gentiani :lol: :lol:
Hahaha ani flm per lavdatat,ne kete vic a qka esht kjo shum sene shkrun a heheh mjerri ajo e aj qe si kupton vargjet haha ngerkk...

Pernime hmmm ndoshta esht nje fjal shum palidhje kaniher e urrej po kaniher ne rraste te kqija te qet nga kriza haha...

Ok mbeteni i pershendetur nga ana ime lum e lum nana per ty eeeee hohoh
__________________
Maca Thot:Delete Per Budalla,Away Per Shmekera,Block Per Klloshara,Online Per Cara...
Maca Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 14-10-04, 01:53   #18
BeeP
 
Anėtarėsuar: 30-01-04
Postime: 58
BeeP e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Macaaaa vetem me ja nise me ta kendu ate kangen .... "Je ma e mira ti Moj qike " hahah oo je The Best in de Welt te kam Shoqen ma te miren ty veq kush ta ka Inat bre ty .... edhe Tregom kur dojmi me rreh qete Gentiana bashk hahahah
__________________
E Keēja Vjėn Mė Kėmbėt E Kalit Dhe Ikė Mė Kėmbėt E Breshkes
BeeP Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 14-10-04, 01:58   #19
Maca
 
Anėtarėsuar: 31-05-04
Vendndodhja: !...SwIsS...!
Postime: 1,447
Maca e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BeeP
Macaaaa vetem me ja nise me ta kendu ate kangen .... "Je ma e mira ti Moj qike " hahah oo je The Best in de Welt te kam Shoqen ma te miren ty veq kush ta ka Inat bre ty .... edhe Tregom kur dojmi me rreh qete Gentiana bashk hahahah

Hahahah mire se erdhe BeeP djalo,kuuu moti ste kam pa ne forum,hajde na vizito kajher se po merzitem mmm... :cry:

Hahaha oj lulija jon me limona ooo,kush na ka inatin ju mmm nona ooo ahaha...pe din ti mo!
O une ty Nr.1 te kam breee,ti rrall kush mundet me ta kalu,thjesht ska konkurenc per ty nuk gjindet kollaj,edhe 100% i meriton kto lavdime nga une...Pa vesvese ju tjert hehe!

Ahhh me rreh Genten,kur dush? Para dite a masdite,qetash a meniher haha!?

Genta tash per tash se ka pru punen me rreh,po nuk osht larg ahahahahhahaha (hajgare a)

Mire mbetsh e qashtu me daden hajde apet...Te pershendes shumeeeeØ!
__________________
Maca Thot:Delete Per Budalla,Away Per Shmekera,Block Per Klloshara,Online Per Cara...
Maca Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 14-10-04, 11:16   #20
Gentiana
 
Avatari i Gentiana
 
Anėtarėsuar: 09-10-03
Postime: 11,949
Gentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėmGentiana i pazėvėndėsueshėm
Gabim

:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: Qka patet more ju me Genten??? :evil: :evil: :evil:
__________________
Dashuria ben ēudira ēdo dite: ajo dobeson te fuqishmin, forcon te dobetin, nga i menēuri ben budallain, i nga budallai te menēurin, favorizon pasionet dhe zhduk arsyen. Me nje fjale, i permbys gjerat.
Gentiana Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 14-10-04, 23:32   #21
Maca
 
Anėtarėsuar: 31-05-04
Vendndodhja: !...SwIsS...!
Postime: 1,447
Maca e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga Gentiana
:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: Qka patet more ju me Genten??? :evil: :evil: :evil:
Genta qy nuk ke idee e jemja a,mos kqyr veq vajzave me ja lan fajin Po BeeP me ofroj me te rreh ty edhe un e kam shok zguxoj me e refuzu duhesh mem kuptu a...Keine idhnejshen ahah!
Valla ani pse ti japim nja 2-3 shuplaka pe din ti pritna atje te vendi i duhur per shuplaka hohoh oh e mjera ti prej qetash je ka me dhimesh ahha :lol:

Mpuqiii
__________________
Maca Thot:Delete Per Budalla,Away Per Shmekera,Block Per Klloshara,Online Per Cara...
Maca Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 15-10-04, 19:23   #22
mickoja
 
Avatari i mickoja
 
Anėtarėsuar: 04-02-04
Vendndodhja: jetoj mas kodrave!!!
Postime: 1,486
mickoja e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Oj Maca e keqe me syt e mdhaj :shock: edhe ti erdhe ketu a apapapapp...mir se na erdhe dhe te uroj ēaste te kendshum ne forumin tonč te pershendes un mickoja loqkume
__________________
Tč jetosh duke vdekur,a tč vdesčsh duke jetuar?
mickoja Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 16-10-04, 12:27   #23
BeeP
 
Anėtarėsuar: 30-01-04
Postime: 58
BeeP e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Maca qysh tkemi Qiko a je mire hmmmmm une kisha deshir me rreh Gentianen edhe mos me marr vesh ajo hiq :P hahahhahah oj Genta rri ti rehat se kur te vjen Fundi kete maca e kam Krahun e Djathte :P
Nime se gati harrova me ju tregu kete Maca e kam ma shum se Motrushe ;) e kete Gentiana e kemi Sweet heard :D
__________________
E Keēja Vjėn Mė Kėmbėt E Kalit Dhe Ikė Mė Kėmbėt E Breshkes
BeeP Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 16-10-04, 15:18   #24
JooP
 
Anėtarėsuar: 15-10-04
Vendndodhja: CH
Postime: 100
JooP e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Hajde perhajr na koft oj Maca po prezentim special ki bo,si met pas msu une hahaha....

Hajt pra edhe une mbasi jam antar i ri ne forum.po ju prezentona po diqysh si Maca qashtu ok..

Ne forum jam shum i ri.qe 3 dit une kam hi..shum e njerin ktu e gjeta,shum e qikat ktu pi shoh..e qysh duhet me nxon njo??
jam i gjat tamonil,nuk bon nona ma kopil.mos gaboni mem zezat?se jau kthej dit edhe nat.e me bo puna vaki,veq pak shtramt mem kqyr ti?pasha zoten n`forum hi,e nuk t`veti dajt ku i ki..zajbancinat shum i du,qashtu Macen e kam msu hehe..besa di me kon seriozzzz,shpesh her edhe mafioz---per gjelozi hiq spo flas,mem tradhtu nuk i shkoj mbas...per PC jam 1 far hakeri,me shti ndor e boj si njeri...Poezin teper e du,mos mendoni mu shty me mu??krejt i boj syni qka t`msheh,besa di edhe mu rre..ne Zürich qaty te COOP-i,une banon qeky JooP-i..
Hiq ma shum tash un spe zgjati,se ma mirni ton inati....

e qeky ke nifar lloj prezentimi jem i shkurt hahaha... Kam privilegj qe gjindem ne forrumin e juaj dhe toni,besoj qe kemi me kalu qaste te mira,shoqnore..njeherit i falenderohemMaCeS qe me ka propozu qe te bahem dhe un antar i kti forrumi shum te pelqyer nga ana ime personale..Ju pershedes te gjithve pa dallim....Kaqqqqq. :!:
__________________
Krejt qka shihet edhe Blehet.Ja ka nis edhe Dashurija me u shit me pare--..,
JooP Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 16-10-04, 16:08   #25
Maca
 
Anėtarėsuar: 31-05-04
Vendndodhja: !...SwIsS...!
Postime: 1,447
Maca e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga BeeP
Maca qysh tkemi Qiko a je mire hmmmmm une kisha deshir me rreh Gentianen edhe mos me marr vesh ajo hiq :P hahahhahah oj Genta rri ti rehat se kur te vjen Fundi kete maca e kam Krahun e Djathte :P
Nime se gati harrova me ju tregu kete Maca e kam ma shum se Motrushe ;) e kete Gentiana e kemi Sweet heard :D

Beep vllaqko mire jam,si llakum...po ty a tkam mir o shiqer? Hahaha Genten gjynha me rreh bre a,ani qysh te thuajsh ti e din ti se un sta prishi heheh ! BeeP jo veq krrah te djatht por edhe pe te majshtin ri rahat! Te pershendes prej gishtave te kames e deri te frizura haha! schadee qe sje sonte ne CH e kishim kall bre krejt me tallava hahah!
__________________
Maca Thot:Delete Per Budalla,Away Per Shmekera,Block Per Klloshara,Online Per Cara...
Maca Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 16-10-04, 16:11   #26
Maca
 
Anėtarėsuar: 31-05-04
Vendndodhja: !...SwIsS...!
Postime: 1,447
Maca e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga JooP
Hajde perhajr na koft oj Maca po prezentim special ki bo,si met pas msu une hahaha....

Hajt pra edhe une mbasi jam antar i ri ne forum.po ju prezentona po diqysh si Maca qashtu ok..

Ne forum jam shum i ri.qe 3 dit une kam hi..shum e njerin ktu e gjeta,shum e qikat ktu pi shoh..e qysh duhet me nxon njo??
jam i gjat tamonil,nuk bon nona ma kopil.mos gaboni mem zezat?se jau kthej dit edhe nat.e me bo puna vaki,veq pak shtramt mem kqyr ti?pasha zoten n`forum hi,e nuk t`veti dajt ku i ki..zajbancinat shum i du,qashtu Macen e kam msu hehe..besa di me kon seriozzzz,shpesh her edhe mafioz---per gjelozi hiq spo flas,mem tradhtu nuk i shkoj mbas...per PC jam 1 far hakeri,me shti ndor e boj si njeri...Poezin teper e du,mos mendoni mu shty me mu??krejt i boj syni qka t`msheh,besa di edhe mu rre..ne Zürich qaty te COOP-i,une banon qeky JooP-i..
Hiq ma shum tash un spe zgjati,se ma mirni ton inati....

e qeky ke nifar lloj prezentimi jem i shkurt hahaha... Kam privilegj qe gjindem ne forrumin e juaj dhe toni,besoj qe kemi me kalu qaste te mira,shoqnore..njeherit i falenderohemMaCeS qe me ka propozu qe te bahem dhe un antar i kti forrumi shum te pelqyer nga ana ime personale..Ju pershedes te gjithve pa dallim....Kaqqqqq. :!:

JOOP ani ti mem msu mua hohoh,eh bash hiq sum ke msu se un jam veq bre nga natyra keshtu qy! Flm per komentin! te pershendes arkadash,edhe fill me u bo aktiv ketu se un badihava forumin sta kam propozu hahah!
__________________
Maca Thot:Delete Per Budalla,Away Per Shmekera,Block Per Klloshara,Online Per Cara...
Maca Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 16-10-04, 16:38   #27
JooP
 
Anėtarėsuar: 15-10-04
Vendndodhja: CH
Postime: 100
JooP e ka pezulluar reputacionin
Gabim

ooooooooooo ani MACO mos ki dert eeeee,se un ktu o moj vi apet eeeeee...sa tme heket ooo qeky grip eeeee kom me hi mori dit per dit eeee njo heeeeeeeeee...hahahahaoo marova prej gripit breeeeeeee ajajajajaj....T“Pershendes ma shum se shum,d,m,th prek gishtav te komes e deri ne pacerrk te kres hmmmm..praaaaaa...
__________________
Krejt qka shihet edhe Blehet.Ja ka nis edhe Dashurija me u shit me pare--..,
JooP Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 16-10-04, 21:02   #28
dr1ta
 
Avatari i dr1ta
 
Anėtarėsuar: 31-08-04
Vendndodhja: Ne veri
Postime: 5,125
dr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėmdr1ta i pazėvėndėsueshėm
Gabim

pershendetje maca kullerka :)
dr1ta Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-10-04, 23:13   #29
Maca
 
Anėtarėsuar: 31-05-04
Vendndodhja: !...SwIsS...!
Postime: 1,447
Maca e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Dr1ta pershendetje facerka hhahaha
__________________
Maca Thot:Delete Per Budalla,Away Per Shmekera,Block Per Klloshara,Online Per Cara...
Maca Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Vjetėr 18-10-04, 23:15   #30
Maca
 
Anėtarėsuar: 31-05-04
Vendndodhja: !...SwIsS...!
Postime: 1,447
Maca e ka pezulluar reputacionin
Gabim

Citim:
Postimi origjinal ėshtė bėrė nga mickoja
Oj Maca e keqe me syt e mdhaj :shock: edhe ti erdhe ketu a apapapapp...mir se na erdhe dhe te uroj ēaste te kendshum ne forumin tonč te pershendes un mickoja loqkume
Qy hahah mickoja Maca e keqe me syte e mdhaj a,ev ev! E di ske faj ti,ka faj web cam hahah! Flm ne pershendetje gjithashtu te pershendes,loqkume...


__________________
Maca Thot:Delete Per Budalla,Away Per Shmekera,Block Per Klloshara,Online Per Cara...
Maca Nuk ėshtė nė linjė   Pėrgjigju Me Kuotė
Pėrgjigju


Anėtarėt aktiv qė janė duke parė kėtė Temė: 1 (0 Anėtarėt dhe 1 Guests)
 
Funksionet e Temės
Shfaq Modėt

Rregullat E Postimit
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is ON
Figurinat Janė ON
Kodi [IMG] ėshtė ON
Kodi HTML ėshtė OFFHyrja | Chat | Diskutime | Muzik Shqip | Poezi | Lojra | Kontakt


1999 - 2014 Forumi Dardania

Te gjitha kohėt janė nė GMT +1. Ora tani ėshtė 22:58.
Powered by vBulletin Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.